Рюкзаки антикрадій
Показати:
Показати:

Рюкзаки антикрадій Pacsafe з логотипом на замовлення

Останні декілька років рюкзаки антикрадій з логотипом набувають все більшої популярності серед працівників різних компаній у Києві. Висока активність кишенькових злодіїв — не привід відмовлятися від придбання зручних рюкзаків з брендуванням. Надійний захист та стильне оформлення робить такий виріб бажаним подарунком на корпоратив для співробітників організації, що зміцнює її корпоративний дух. Отримання подібного ексклюзивного сувеніру на свято – надзвичайно приємний презент для партнерів, колективу, спонсорів та клієнтів фірми.

Особливості рюкзаків Pacsafe з логотипом

Вироби відрізняються наступними відмінними рисами та запатентованими механізмами:
  • система замків Roobar – головний захисний елемент, який відповідає за фіксацію, блокування та з’єднання зіпперів, стропів і лямок, чим нагадує центральний замок;
  • захисний карабін-кріплення – система Turn & lock перешкоджає непомітному розблокуванню кріплень лямок;
  • стальна сітка eXomesh slashguards – для додаткового зміцнення корпусу рюкзака. Запобігає його розрізанню та вийманню вмісту;
  • захист від RFID-уразливості – захисна тканина зупинить RFID-скіммінг, який нерідко погрожує дебетовим та кредитним карткам.
Окрім представлених технологій також застосовуються багато інших, які посилюють захист.

Як обираються рюкзаки Pacsafe з брендуванням

Спочатку компанія повинна визначитися з найбільш відповідними до її вимог моделями. Дизайн логотипу та іншої фірмової символіки для друку розробляється самостійно або за допомогою дизайнера. Усі замовлення ТОВ АСАП СЕРВІС виконує в індивідуальному порядку, для термінових – строки скорочені.