Пледи-подушки
Показати:
Показати:
Пледи-подушки з фірмовим логотипом – зручні вироби для повсякденного використання та ефективні рекламні носії. Плед стає схожим на подушку вже за декілька секунд: його потрібно скласти таким чином, щоб блискавка опинилася зовні, і застібнути. Основний об’єм пледу залишається всередині. Якщо розгорнути виріб, знов вийде плед, який можна накинути на плечі чи розстелити на ліжку. Таку річ легко можна брати з собою в авто, помістивши у багажник або на заднє сидіння. Вона не займає багато місця і має невелику вагу.

Переваги використання пледів-подушок з нанесенням логотипу

Пледи-подушки з лого фірми багатофункціональні: вони незамінні у походах, подорожах, в умовах полювання або риболовлі. Навіть вдома можна влаштувати приємний куточок відпочинку за його допомогою. Серед переваг пледів-подушок з брендуванням:
  • компактність – потребують небагато місця для зберігання;
  • зручність у повсякденному використанні – легко та швидко складаються і розкладаються за допомогою блискавки;
  • зручність – підходять для відпочинку;
  • здатність зберігати тепло – дозволяють зігрітися в умовах, коли немає інших способів;
  • приємні матеріали – тканина приваблива на вигляд і не викликає алергічних реакцій;
  • можливість нанесення логотипу – для рекламування компанії і підвищення її статусу.
Такі ексклюзивні сувеніри приємно здивують як партнерів під час ділової зустрічі і клієнтів на рекламному заході, так і співробітників на корпоративі, влаштованому на честь професійного свята. Подібний подарунок зробить колектив працівників міцнішим.

Де придбати брендовані пледи-подушки у Києві

ТОВ АСАП СЕРВІС швидко приймає заявки і виконує замовлення на брендування пледів-подушок. На брендовані пледи-подушки ціна встановлюється згідно до обраної компанією моделі пледа-подушки під друк, яка відповідає її корпоративному стилю, і типу друку. Якісний друк на пледах-подушках здійснюється за допомогою сучасних технологій і устаткування. Враховуються індивідуальні потреби замовника, такі як можливість термінового виготовлення.