Блокноти
Показати:
Показати:

Блокноти з логотипом на замовлення

Блокноти з нанесенням – один з найпоширеніших видів поліграфічної продукції, який можна використовувати з користю. Вони актуальні у любому бізнесі та доречні в якості сувеніру для ділових людей. До того ж, за їх допомогою влаштовуються ненав’язливі рекламні кампанії. Подібний подарунок можна презентувати на конференції, бізнес-зустрічі, тренінгу або виставці. Це допоможе привернути увагу нової цільової аудиторії, серед якої будуть знаходитися майбутні партнери, спонсори та клієнти. Останні обов’язково помітять поважне ставлення до себе та почнуть дізнаватись більше інформації про рекламований бізнес. До того ж, всі свої справи вони зможуть вносити у подаровані блокноти з брендуванням, постійно коригуючи їх за власним бажанням.

Брендування блокнотів для співробітників

Замовити блокнот з логотипом онлайн – чудове рішення, коли попереду корпоратив, професійне свято чи інший масовий захід, де збереться колектив у повному складі. Працівники організації зможуть оцінити даний виріб за суб’єктивними і об’єктивними критеріями. Якщо команда фахівців буде мати паперові вироби з однаковим оформленням, стане більш відчутною її єдність. Це не залишиться непоміченим серед споживачів, які точно звертатимуть увагу на згуртованість персоналу.

За допомогою друку на блокнотах вдасться найкращим чином підкреслити корпоративний стиль компанії, продемонструвати всю його неповторність та своєрідність. Тому купити блокнот з логотипом – дієвий та доступний спосіб сформувати фірмовий стиль для кожної поважної організації, яка стежить за своєю репутацією та завжди намагається рухатися вгору в професійному плані.

Які брендовані блокноти замовити на сайті

Фірмові блокноти на замовлення обираються виключно на підставі власних вимог клієнта. Тільки від його вибору залежить те, як в результаті буде виглядати виготовлена продукція та які властивості будуть більш характерні для неї. Враховуючи його особисті побажання та потрібні параметри паперового виробу, можна обрати бажаний:

  • формат;
  • розмір;
  • колір та матеріал обкладинки;
  • потрібний логотип або напис.

Перш ніж замовити блокноти з емблемою, потрібно визначитися з тим, як вона буде виглядати. Можна скористатися готовими варіантами, а також запропонувати свій – власного виконання. Для отримання більш професійного та ексклюзивного рішення варто скористатися послугами дизайнера. Він вміло розробить потрібний напис, зображення або прінт, який буде повноцінно відповідати всім вимогам замовника. Також він надає допомогу стосовно правильного розташування емблеми на обкладинці та сторінках блокнота на замовлення .

Головне, що пропонує клієнтам ТОВ АСАП СЕРВІС – індивідуальне ставлення та професійне виконання запропонованих задач. Заявки відвідувачів сайту обробляються вчасно, тому час очікування зводиться до мінімуму. Для термінових замовлень строки виконання помітно скорочуються, що допомагає отримати готову продукцію в повному обсязі точно в зазначений строк. До того ж, виробничий брак в процесі виготовлення поліграфічної продукції повністю відсутній. Це стає можливим завдяки використанню сучасних технологій та наявності першокласного обладнання.