Мультитули
Показати:
Показати:
Кожного дня сучасним людям доводиться стикатися з виконанням різних завдань, коли необхідно щось відрізати, підкрутити, та навіть провести невеликий ремонт. Зробити все це без великої кількості спеціальних інструментів стає можливим завдяки мультітулам з фірмовим логотипом. Це компактний інструмент з наявністю достатньої кількості різноманітних пристосувань для швидкого ремонту (ножиці, ножі, відкривачка та інші), прикрашений фірмовою символікою – логотипом компанії.

Як обрати мультітул під друк

Спочатку важливо визначити ціль придбання мультіінструменту з лого фірми. Він може бути призначений як для численних походів, так і для повсякденного використання. Варто звернути увагу на компактні кишенькові варіанти, якщо виріб буде піднесений у подарунок на свято, захід або корпоратив партнерові, клієнтові чи працівникові. Обираючи подібний сувенір, важливо ознайомитися з іншими параметрами:
  • ергономічність – виріб повинен бути зручним у використанні та зберіганні;
  • комплектація – типові моделі комплектуються найбільш необхідними інструментами, але також зустрічаються моделі з незвичними функціями;
  • безпека – велике значення має надійна фіксація, яка не дозволяє інструментові відкриватися та закриватися самостійно;
  • легкість відкриття та доступність інструментів;
  • технічні аспекти – матеріал виготовлення виробу;
  • якість – варто перевірити всі інструменти, з яких складаються мультітули з нанесенням логотипу.
Подібний ексклюзивний презент буде приємним для активних співробітників, яким подобається рибалка або туризм. Брендування мультітулів для колективу помітно зміцнить корпоративний дух організації. А партнери та клієнти будуть мати виключно приємні спогади про взаємодію з компанією при користуванні таким предметом з брендуванням.

Де придбати брендовані мультітули у Києві

ТОВ АСАП СЕРВІС пропонує компаніям якісний друк на мультітулах, які представлені в електронному каталозі сайту. На брендовані мультітули ціна встановлюється згідно до обраних моделей та типу друку. Заявки приймаються без затримок, а термінові замовлення виконуються у максимально стислі строки з урахуванням індивідуальних вимог замовника.