Поло
Показати:
Показати:
Друк на поло користується неабиякою популярністю у компаній завдяки тому, що це – універсальний та практичний вид робочого одягу. Зручність поло і відсутність обмежень за віком та статевою приналежністю для носіння робить його дуже затребуваним елементом одягу. Це стосується майже всіх існуючих сфер діяльності. Якісне поло з лого фірми, виконане переважно з натуральної тканини, завжди буде доречним – і як уніформа для працівників, і як подарунок клієнтам та спонсорам на свято або рекламний захід.

Особливості поло з фірмовим логотипом

Грамотний підбір форменого одягу допомагає підтримувати корпоративну культуру фірми. Серед широкого асортименту футболок поло кожна організація здатна обрати для себе відповідні її стилю моделі. Форма зробить впізнаваним серед конкурентів і підкреслить статус, що може стати запорукою успіху компанії. Серед багатої кількості переваг використання подібного одягу варто виділити наступні:
  • натуральний склад;
  • сучасний вільний крій;
  • якісні фарби для друку;
  • відсутність зсідання після багаторазового прання;
  • міцність та тривале використання;
  • довге зберігання первинного вигляду.
Поло з нанесенням логотипу вигідно підкреслить імідж фірми та зміцнить загальний дух колективу. Кожному співробітникові буде приємно отримати подібний сувенір на корпоративі від керівництва. На сайті можна придбати як чоловічі, так і жіночі поло для друку. Вони представлені переважно в однотонному виконанні, що допомагає виділити брендування на загальному фоні.

Як придбати брендовані поло у Києві

Брендування поло у ТОВ АСАП СЕРВІС – це завжди якісний результат і швидке виконання. Заявки приймаються без затримок, а замовлення виконуються в найкоротші строки, особливо якщо вони оформлені як термінові. Кожній фірмі пропонується індивідуальне ставлення. Друк виконується за допомогою професійного обладнання та сучасних технологій. Розробити ексклюзивний логотип клієнти можуть своїми силами або звернувшись до послуг дизайнера. На брендовані поло ціна встановлюється з урахуванням обраної групи нанесення.