Рюкзаки
Показати:
Показати:

Рюкзаки з логотипом на замовлення

Комфорт не виходить з трендів – він диктує моду і на аксесуари. Якщо замовити рюкзак-мішок з логотипом, він підкреслить неповторний стиль його власника. Можна обрати відповідну колірну гаму та фактуру тканини. Стиль виробів формується за допомогою деталей різних форм, крою, належності відсіків, лямок та кишень. Спортивні моделі, об’ємні різновиди для подорожей та відпочинку, невеликі за розміром варіанти, лаконічні рюкзачки для відвідування офісу та прогулянок – відповідна модифікація обирається за власними вподобаннями.

Для чого потрібен рюкзак з брендуванням

Рюкзаки – цінні помічники активних людей та аксесуари повсякденного вжитку. Якщо раніше їх використовували переважно чоловіки, то зараз зростає їх популярність і серед жінок. Замовлені оптом промо-рюкзаки несуть не тільки декоративну функцію. Їх носіння здатне створити єдиний корпоративний стиль фірми та згуртувати колектив. Також рюкзак з нанесенням логотипу, емблеми та іншої символіки організації – ефективний рекламний носій, який не залишиться непоміченим споживачами. Роль подібних виробів в просуванні бренду безсумнівно велика.

Який краще обрати та замовити друк на рюкзаках

Замовник може звернутися за допомогою до дизайнера або запропонувати самостійно створений дизайн. Обране брендування буде перенесене на виріб з великою точністю. Це зробить його впізнаваною візитною карткою та неповторним подарунком на пам’ять партнерам, співробітникам, спонсорам, клієнтам та працівникам компанії на будь-яке свято, корпоратив чи захід рекламного характеру. Перш, ніж купити рюкзак з логотипом у Києві, варто ознайомитися з групою нанесення:
  • шовкотрафарет та шовкографія – тривалі та найдоступніші способи нанесення, які актуальні для крупних тиражів. Кількість кольорів обмежена шістьма. Підходить для натуральних тканин – на них зносостійкість зображень краща, ніж на синтетичних. Для отримання більш яскравого білого кольору варто звернути увагу на інші варіанти;
  • сублімація – зображення виходить повнокольоровим. Призначена для друку на виробах з синтетичних матеріалів світлих кольорів. Найбільш актуальна для прикрашення спортивних рюкзаків;
  • термотрансфер та термоперенос – використовуються і для одиничних нанесень, і для крупних тиражів. Завдяки насиченості кольорів білий виглядає максимально яскравим незалежно від того, наскільки темне буде тло. Якісні та бюджетні способи нанесення;
  • вишивка – найтриваліший метод з більшою вартістю, яка формується в залежності від тиражу, щільності вишивки, кількості стібків та кольорів, складності та розміру зображення. Робить вигляд виробу солідним. В процесі вибору розташування логотипу варто враховувати деякі технологічні обмеження.
Для друку на рюкзаках використовуються виключно сучасні технології, які гарантують зносостійкість та чіткість зображення, навіть при потраплянні вологи та прямих сонячних променів. ТОВ АСАП СЕРВІС пропонує замовити рюкзаки з логотипом в будь-якій кількості. Це можуть бути промо-рюкзаки оптом або унікальні сувеніри, які мають ексклюзивний вигляд. Запит кожної організації оброблюється без затримок та в індивідуальному форматі. На термінові замовлення діють прискорені строки виконання.