Календарі настінні
Показати:
Показати:
Одна з найзатребуваніших категорій сувенірної продукції у Києві – календарі, виконані у різноманітних варіаціях. Більшість компаній обирають серед них настінні календарі з логотипом. Вони зазвичай перекидні, сторінки зафіксовані на пружині, а головну сторінку прикрашає кольорове зображення. В процесі виготовлення такої продукції використовуються виключно якісний міцний папір та нетоксичні, але насичені фарби. Подібні вироби захищені від вигорання на сонці та пошкоджень у випадку потрапляння вологи на поверхню.

Використання сувенірної продукції: календар на замовлення у Києві

Виконані за індивідуальними замовленнями календарі здатні прикрасити будь-який інтер’єр, ставши його стильним доповненням. Вони будуть радувати оточуючих та співробітників своїм барвистим та яскравим оформленням протягом усього року. Використовуючи творчий підхід, можна отримати:
  • рекламний носій;
  • ексклюзивний сувенір;
  • корпоративний виріб;
  • подарунок з брендуванням.
Календарі прикрашаються фірмовим логотипом організації для проведення рекламних акцій, поздоровлення працівників колективу на корпоративі або ділових партнерів зі святом. Обкладинка подібного календаря може містити як корпоративну символіку, так і рекламний слоган.

Як замовити календар з логотипом

Виріб варто замовити, щоб звіряти дати за красивим календарем. Компаніям, яким подібна ідея здається вдалою, залишається узгодити дизайн логотипу, спосіб його розміщення та колірну гаму з менеджерами ТОВ АСАП СЕРВІС. Фахівці здатні втілити всі творчі ідеї замовників стосовно варіантів виконання. Результат буде залежати від вибору технології нанесення, кожна з яких виконується за допомогою прогресивного устаткування. Заявки на друк у Києві приймаються невідкладно. Готове замовлення можна отримати в найкоротші терміни, якщо оформити його як термінове.