Сумки для документів
Показати:
Показати:
Аксесуари для документів вважаються незамінними помічниками ділових людей. Представлені сумки – гарний вибір для зберігання роздаткових матеріалів і документів, які потрібні для офіційних заходів, конференцій та навчальних занять у вигляді семінарів. Тому варто потурбуватися про замовлення сумок для документів для всіх учасників та гостей. Крім того, подібний подарунок варто презентувати кожному співробітнику на свято або корпоратив – це помітно згуртує колектив працівників.

Якими мають бути ділові сумки з лого

Основні характеристики сумки для документів з нанесенням:
  1. Сумка для документів – практична річ, яка здатна вмістити в собі освітні матеріали, доклади, щоденники та блокноти з ручками. Тому її формат дозволяє вільно покласти папку А4 до головного відділення.
  2. Більшість моделей відрізняються достатньою місткістю завдяки наявності кишень. Найбільш місткі моделі можуть вмістити навіть планшет або лептоп – варто враховувати, що для цього повинні бути передбачені спеціальні відділення з м’якими стінками.
  3. Наявність ручки дозволяє скласти всі документи у сумку, наприклад, по завершенні доповіді, та перейти у наступний зал для обговорення актуальних питань.
Для того, щоб одержувач і надалі продовжував використовувати такий сувенір, варто зробити брендування за допомогою друку менш помітним.

Специфіка замовлення сумки для документів з логотипом у Києві

ТОВ АСАП СЕРВІС виконує друк на сумках для документів за допомогою прогресивного устаткування. Серед асортиментного різноманіття кожна компанія може обрати найбільш відповідні до свого корпоративного стилю вироби, користуючись індивідуальними вподобаннями щодо їх колірної гами та матеріалу виготовлення. Клієнти мають можливість замовити ексклюзивний дизайн логотипу. Щоб прискорити процес виконання, варто попередити менеджерів про те, що замовлення термінове.