Ліхтарі
Показати:
Показати:
Друк на ліхтариках робить із звичних речей ексклюзивні сувеніри. Це допомагає додати презенту індивідуального стилю та просунути бренд. Завдяки тому, що на брендовані ліхтарі ціна надзвичайно приємна, такі практичні вироби найкращим чином підходять в якості подарунків на будь-яке свято, промоакцію, корпоратив, виставку, семінар, конференцію та інші заходи. Подібний презент здатен викликати у отримувача тільки позитивні емоції. Ця річ стане незамінною у повсякденному житті: у побуті, поїздках, походах і т.д.

Ліхтарі з фірмовим логотипом в якості рекламного носія

Рекламна продукція має створювати виключно позитивне враження про організацію. Ліхтарі з нанесенням логотипу – унікальна можливість для ефектного та дієвого просунення бренду. Серед представленої в електронному каталозі продукції можна обрати потрібні варіанти з відповідними до вимог фірми дизайном, ціною та конструкцією. Важливо, щоб за їх допомогою вдало відображався корпоративний стиль організації. Подарувати ліхтарі з лого фірми варто:
  • споживачам;
  • клієнтам;
  • співробітникам;
  • партнерам;
  • спонсорам.
Цей корисний та мобільний предмет сприяє швидкому розвиненню бізнесу, оскільки акцентує увагу на якості продукції та статусі організації. Наявність логотипу вдало підкреслює фірмову стилістику, що дозволяє компанії голосно заявити про себе. Така річ завжди знаходиться під рукою, тому постійно нагадує про бренд користувачеві. А колектив працівників завдяки наявності брендування на виробах помітно зміцнюється.

Де замовити брендовані ліхтарики у Києві

Завдяки наявності інноваційного обладнання і використанню останніх технологій ТОВ АСАП СЕРВІС виконує якісне брендування ліхтариків для різних компаній. Результат друку стовідсотково порадує замовника соковитістю, яскравістю і тривалим терміном служби. Серед широкого асортименту кожна компанія знайде потрібні ліхтарі під друк на будь-який смак. Фахівцями докладаються максимальні зусилля для того, щоб термінові замовлення виконувались якнайшвидше з урахуванням окремих запитів та побажань клієнтів.