Металеві ручки
Показати:
Показати:
Брендування металевих ручок досить затребуване у діловому середовищі. Це стильно, яскраво та ефектно підкреслює статус організації. Метал виглядає вишукано і дорого, завдяки чому завжди залишається в моді. Багатий модельний ряд, різноманіття кольорів, можливість вибору ексклюзивного дизайну – все це пропонує компаніям ТОВ АСАП СЕРВІС. Металеві моделі встигли зарекомендувати себе в якості дуже довговічних завдяки міцним якісним матеріалам, з яких вони виготовлені. А витончене гравіювання або друк зробить виріб оригінальним і додасть йому індивідуальності.

Металеві ручки з фірмовим логотипом у подарунок

Металеві ручки з лого фірми – один з найзатребуваніших презентів, які компанії обирають в якості подарунків для своїх співробітників, підрядників, колег та партнерів. Наявність стильного рекламного вироба підвищує престиж організації та її корпоративний дух. Подібні аксесуари здатні зіграти істотну роль у маркетинговій діяльності фірми. За допомогою металевих ручок з нанесенням логотипу вдасться:
  • висловити подяку контрагентам за успішну угоду;
  • віднайти доречні та унікальні сувеніри до запланованої важливої події;
  • поздоровити зі святом колектив працівників на корпоративі;
  • доповнити асортимент офісних товарів організації.
Металеві ручки під друк можуть мати різне покриття корпусу: глянцеве, матове та софт-тач, яке дозволяє міцно утримувати предмет під час роботи. Такі вироби високо цінуються покупцями ще й за те, що нанесення фірмової символіки перетворює їх на унікальні та корисні рекламні сувеніри на будь-який смак та бюджет.

Як замовити брендовані металеві ручки у Києві

ТОВ АСАП СЕРВІС пропонує компаніям якісне брендування ручок з металу. Гравіювання та друк на металевих ручках здійснюються за допомогою прогресивних технологій та устаткування. Стандартні замовлення приймаються, обробляються і виконуються за короткий час, термінові – ще швидше. На брендовані металеві ручки ціна встановлюється з урахуванням обраної моделі, типу нанесення логотипу та індивідуальних побажань замовників.