Навушники
Показати:
Показати:
Bluetooth навушники з лого фірми – корисна та функціональна річ з величезним маркетинговим потенціалом. Без даного атрибуту важко уявити більшість елементів повсякденного життя: починаючи з довгих поїздок на громадському транспорті, до здійснення подорожей. Використання подібного рекламного носія – один з найефективніших засобів просування бренду. Такі подарунки працівникам, як навушники з фірмовим логотипом, здатні зміцнити корпоративний дух організації та згуртувати колектив.

Особливості брендування навушників

Друк на навушниках надає виробам безліч переваг, головна з яких – помітність та асоціювання з приємними емоціями і спогадами про бренд. Дизайн логотипу може розроблятися самостійно або за допомогою дизайнера – це надає компанії впевненості, що він не повториться ні в одного іншого конкурента, та дозволяє відтворити найсміливіші рішення. Таким чином вдається презентувати ексклюзивні сувеніри на свято, рекламний захід та корпоратив:

  • співробітникам;
  • діловим партнерам;
  • клієнтам;
  • спонсорам.
Навушники з нанесенням логотипу легко та ненав’язливо будуть нагадувати отримувачам про турботу бренду під час роботи або відпочинку: прослуховування улюбленої музики, аудіокнижок або переглядання відео. Їх застосування буде актуальним як на конференції, виставці, діловому форумі, так і у спортивному залі під час занять спортом завдяки передбачуваній мобільності та портативності. До того ж, сувенірні навушники дозволяють взаємодіяти з будь-якою аудиторією, незалежно від віку та статі.

Де придбати брендовані беспровідні навушники у Києві

ТОВ АСАП СЕРВІС пропонує увазі компаній навушники під друк і якісне брендування, яке виконується за допомогою сучасного обладнання та останніх технологій. На брендовані блютус навушники ціна встановлюється з урахуванням обраної моделі, матеріалу корпусу та типу друку. Заявки приймаються надзвичайно швидко з уточненням індивідуальних побажань та вимог клієнта, які у повному обсязі враховуються фахівцями. Для термінових замовлень пропонуються скорочені строки виконання.