Текстиль
Показати:
Показати:

Одяг для друку (брендування одягу)

Бажання якісно виділити власну компанію на фоні багатьох інших легко можна здійснити завдяки брендуванню одягу. Даний процес являє собою нанесення на нього товарних знаків, фірмової символіки та логотипів. Завдяки цьому одяг миттю стає рекламоносієм. Якщо клієнтам буде часто потрапляти на очі подібна символіка, найближчим часом можна очікувати зростання продажів. Це пояснюється наступним чином: знайомий образ сприймається підсвідомо, спонукаючи до регулярних звернень.

Завдяки чому прінти на одягу актуальні

Найбільш затребувана сувенірна продукція фірми – одяг, який вважається гідним подарунком на корпоратив або професійне свято для колективу від керівника. Візуальне сприйняття працівника організації значно покращується, якщо він вдягнений у брендованний одяг. Таким чином вдало підкреслюється солідність фірми та її унікальність.

Також фірми брендують одяг своїх співробітників для того, щоб максимально підкреслити їх професіоналізм, а клієнти відносилися до них з більшою довірою. Досвідченим підприємцям точно відомо, наскільки це ефективний метод реклами бренду, формуючий правильну репутацію. Фірми та організації обирають брендування для створення власного корпоративного стилю. Він дозволяє компанії піднятися на новий, більш професійний рівень.

Який одяг для друку обрати на сайті

У цьому розділі представлена наступна брендована продукція: верхній одяг, світшоти, кепки, поло, футболки, толстовки, реглани та інші. Але насамперед потрібно визначитися з методом, який буде використовуватися для нанесення прінту. Трійка самих затребуваних з них:

  1. вишивка – має досить естетичний вигляд та довго зберігає свої первісні характеристики. В процесі роботи використовуються виключно якісні кольорові нитки;
  2. термотрансфер – здійснюється перенесення логотипу фірми на вибрану річ зі спеціальної плівки, яку піддавали вирізці плоттером, з використанням сильного тиску преса;
  3. шовкографія – написи, які обрав клієнт, відтворюються завдяки нанесенню спеціальних фарб та використанню трафаретних форм. Такий метод підходить для прикрашання будь-якого одягу, тому що здатен зробити виріб яскравим та стильним на вигляд.

Кожна компанія обирає для себе найбільш відповідний її вимогам метод нанесення. ТОВ АСАП СЕРВІС гарантує індивідуальний підхід та якісне обслуговування усіх клієнтів без виключення. Менеджери реагують на заявки майже миттєво. Якщо ексклюзивний сувенір потрібно зробити як можна швидше, тоді замовлення на друк отримує статус термінового та виконується без жодних затримок.