Толстовки
Показати:
Показати:

Толстовки з логотипом на замовлення

Толстовки – зручний і стильний виріб, який надійно зігріває в прохолодну погоду і дозволяє мати привабливий та невимушений вигляд. Коли на очі потрапляють толстовки з логотипом, виникає бажання уважніше розглянути те, що на ній зображено. Пошиті з футера, який являє собою поєднання бавовняної тканини з поліестером, вироби відрізняються особливою зручністю та практичністю. З брендуванням загальна увага зосереджується саме на них. Емблему, логотип та іншу фірмову символіку можна придумати самостійно, а можна звернутися до професіонала своєї справи – дизайнера.

Друк на толстовках для роботи

Деякі організації вважають неприйнятним вихід на роботу в подібному помітному одязі. Але це стосується тільки таких компаній, керівництво яких навіть не намагається усвідомити вигоди зовнішньої реклами. Менеджери, які просунуті у даному питанні, тільки заохочують це та виділяють промоутерам толстовки, прикрашені логотипом фірми за допомогою друку. Завдяки цьому залучити клієнтів стає помітно простіше. Пересування в подібній толстовці привертає увагу значної кількості оточуючих, що вже вважається дієвою рекламою.

Толстовки з логотипом в якості подарунків

Роздача безкоштовних сувенірів колективу працівників фірми на свято чи корпоратив задовільнить усіх:
  • отримання подібного практичного подарунка викличе тільки позитивні емоції у співробітників;
  • для фірми – це проведення рекламної акції та зміцнення корпоративного духу.
ТОВ АСАП СЕРВІС виконує нанесення ексклюзивного зображення на толстовки під друк у Києві. Замовлення обробляються в індивідуальному порядку, а термінові ще й мають скорочені строки виконання.