Термосумки
Показати:
Показати:
Призначення термосумки – зберігання певної температури та захист продуктів від замерзання або перегріву. Сумка підходить навіть для поїздок на значні відстані, коли важливе дотримання правильних умов зберігання їжі, яка перевозиться. Окрім своєї основної функції вона виконує не менш важливу – носить на собі інформацію про компанію. Тому завдяки постійному використанню та наявності брендування такий виріб стає ефективним рекламним носієм.

Термосумки з нанесенням в якості корпоративного подарунку

Сувенірна продукція, виконана у фірмовому стилі компанії, може бути подарована співробітникам на корпоративі, а клієнтам, спонсорам та партнерам – на заході, влаштованому на честь будь-якого свята. Матеріал виготовлення та дизайн термосумок дозволяє використовувати їх в якості доречних корпоративних сувенірів. Їх варто замовити для:
  • зміцнення колективу працівників;
  • привернення уваги спонсорів;
  • отримання симпатії нових клієнтів.
Окрім того, площа поверхні виробу здатна вмістити не тільки невеликі елементи фірмової символіки у вигляді логотипу або емблеми. На ній можна розташувати рекламний напис чи об’ємне зображення. Компанія АСАП СЕРВІС має усі технологічні та технічні можливості для виконання замовлень будь-якої складності.

Ексклюзивний друк на термосумках у Києві

Індивідуальний підхід до кожного клієнта та професійність фахівців дозволяють розробити або доробити таку фірмову символіку, яка за формою, розміром, дизайном та іншими особливостями стовідсотково влаштує фірму, що залишає замовлення. Кожній буде запропонована така технологія нанесення, яка гарантує максимально приємний з економічної точки зору варіант виконання замовлення. Незалежно від вибору типу друку зображення буде повнокольоровим та точно відтворить зразок. Якщо термосумки з логотипом потрібні терміново, вони будуть виготовлені у скорочені строки.