Набори
Показати:
Показати:
Набори посуду з фірмовим логотипом – один з найефективніших засобів просунення бренду. Кожна компанія може досягти бажаного результату, якщо буде рекламувати свій продукт чи послугу таким чином. Серед численних засобів поширення інформації варто виділити організацію PR-кампаній. Подібні заходи влаштовуються для всіх споживачів, які бажають ближче познайомитися з брендом, його товарними вітринами та перевагами послуг, які ним пропонуються.

Переваги брендування наборів посуду

Керівники корпорацій замовляють набори посуду з нанесенням логотипу задля залучення потенційних покупців. Ці вироби користуються неабияким попитом завдяки:
  • одночасному виконанню декількох функцій: створенню індивідуального стилю і підтриманню корпоративного духу колективу працівників;
  • наявності фірмового логотипу, нанесеного на чашку чи блюдце, який сприяє набуттю високого статусу в очах покупців та партнерів;
  • використанню в якості подарунку на PR-заходах і презентаціях новинок для покращення репутації;
  • можливості презентувати ексклюзивний сувенір співробітникам на корпоратив або спонсорам на свято.
У будь-якому випадку набори посуду з лого фірми забезпечують дієву та водночас ненав’язливу рекламу. Вони сприймаються набагато краще, ніж інші джерела брендування, завдяки своїй практичності. Підходять для щоденного використання як в офісі, так і вдома.

Як замовити брендовані набори посуду у Києві

Завдяки наявності спеціального устаткування та використанню прогресивних технологій ТОВ АСАП СЕРВІС виконує якісний друк на наборах посуду. В каталозі представлені різноманітні набори посуду під друк, серед яких будь-яка компанія може обрати найбільш відповідний до своїх запитів варіант. На брендовані набори посуду ціна встановлюється з урахуванням обраної замовником моделі, типу друку і термінів виготовлення. Заявки на брендування приймаються без затримок. Замовлення у разі необхідності можуть бути виконані терміново. Кожен замовник отримує виключно індивідуальне і поважне ставлення в процесі співробітництва.