Респіратори
Показати:
Показати:
Респіратор з фірмовим логотипом – новий елемент корпоративної культури та повсякденного життя на сьогоднішній день. Якщо раніше цей виріб використовувався виключно як засіб індивідуального захисту, то за умов епідемії він отримав особливе значення у профілактиці розповсюдження інфекції. Оскільки носіння респіраторів стає обов’язковим, варто включити їх у комплектацію спецодягу та уніформи для працівників компанії. Це підніме її корпоративний дух та суттєво зміцнить колектив.

Характеристики респіраторів з нанесенням логотипу

Якісний респіратор з лого фірми:
  • забезпечує захист від потрапляння пилу, вірусів, алергенів та бактерій у дихальні шляхи;
  • використовується при роботі з миючими засобами, побутовою хімією;
  • захищає при контакті з хворими людьми від потрапляння на обличчя аерозолів, у складі яких є збудники різних захворювань;
  • забезпечує захист персоналу при контакті з клієнтами;
  • підкреслює турботу організації про своїх співробітників та відвідувачів;
  • створює атмосферу довіри та безпеки;
  • стає затребуваним корпоративним сувеніром під час проведення різних промо-заходів;
  • являє собою дієвий маркетинговий інструмент для просування бізнесу.
Всі, хто отримує у подарунок на свято, урочистий захід або корпоратив маски-респіратори, прикрашені ексклюзивним логотипом, відчувають справжню турботу та увагу. Подібний невеликий корисний комплімент стовідсотково нікого не залишить байдужим.

Як придбати брендовані респіратори у Києві

ТОВ АСАП СЕРВІС займається брендуванням респіраторів з урахуванням індивідуальних побажань клієнтів. Будь-яка компанія може замовити якісний друк на респіраторах, який здійснюється за допомогою професійного обладнання та сучасних технологій. Обрати респіратор під друк можна згідно до фірмового стилю організації. На брендовані респіратори ціна дуже доступна – вона залежить від обраної моделі та типу друку. Заявки на брендування приймаються майже миттєво, а замовлення виконуються максимально швидко. Якщо замовлення термінове, його виконання буде пришвидшеним.