Окуляри
Показати:
Показати:
Захисні окуляри з фірмовим логотипом – важливий для будь-якого виробництва і відповідальної компанії атрибут. Органи зору щоденно піддаються впливу хімічних речовин, пилу, яскравого світла та інших факторів. Не тільки виробничий колектив, але й керівники організацій, які дбають про збереження здоров’я своїх працівників, розуміють важливість використання засобів захисту їх зору. Сучасні окуляри безпечні, функціональні та стильні. Якісні захисні окуляри з лого фірми здатні не тільки підвищити продуктивність виробничого процесу, але й стати візитною карткою бренду.

Захисні окуляри з фірмовим логотипом у подарунок

Ціль кожної організації та її клієнтів – крокувати в ногу з часом. Захисні окуляри з нанесенням логотипу додають впевненості у збереженні важливого органу почуттів – очей, а також сприяють набуттю престижного статусу. Не має значення, виконується робота на фрезерній машині чи у лабораторії, спеціальне покриття дозволяє задовільнити усі потреби у будь-якій сфері застосування. До того ж, їх можна комфортно використовувати з іншими засобами індивідуального захисту. Такий ексклюзивний сувенір з брендуванням можна презентувати:
  • співробітникам – гарним приводом для цього стане корпоратив;
  • спонсорам та партнерам – таким чином їх можна поздоровити зі святом або з укладенням угоди на діловій зустрічі;
  • клієнтам – під час проведення рекламного заходу.
На брендовані захисні окуляри ціна встановлюється згідно до обраної моделі, методу друку і індивідуальних вимог замовника. Одним з таких може бути термінове виконання замовлення.

Де придбати брендовані захисні окуляри у Києві

Виключно якісні захисні окуляри під друк представлені у ТОВ АСАП СЕРВІС. Компанії обирають їх згідно до свого корпоративного стилю. Друк на захисних окулярах виконується за допомогою сучасного устаткування та передових технологій. Логотип розробляється клієнтом або дизайнером. Заявки на брендування захисних окулярів приймаються максимально швидко. Замовник отримує замовлення вчасно, без будь-яких затримок.