Ірис
Показати:
Показати:
Ірис з фірмовим логотипом компанії – солодке частування у вигляді невеликого приємного компліменту, яке несе у собі приховану рекламу. Подібні вироби вважаються дієвим інструментом просунення, коли в них поєднується насичений смак зі стильним оформленням. За допомогою брендування ірису вдасться підтримати імідж фірми та продемонструвати її творчий підхід до справ. Це дозволить максимально успішно функціонувати на ринку.

Ірис з нанесенням логотипу у подарунок

Бізнес не буде вважатися налагодженим, доки не з’явиться підтримка партнерів та не зміцниться корпоративний дух, який формується за допомогою злагодженої роботи колективу працівників. Співробітників варто поздоровити зі святом під час корпоративу за допомогою солодощів з брендуванням, які кожному прийдуться до смаку. Спонсорам можна подякувати за співпрацю або пригостити під час кава-брейку фірмовими солодощами. Компанії, яким потрібен друк на ірисі, можуть очікувати на:
  • індивідуальне ставлення;
  • швидке реагування на заявки і зворотній зв’язок;
  • своєчасне і термінове виконання замовлення;
  • можливість вибору потрібної групи нанесення;
  • виконання друку за допомогою сучасних технологій і устаткування;
  • приємні ціни;
  • позитивний досвід співпраці;
  • якісний результат.
Ексклюзивний логотип може бути створений організацією самостійно або за участю професійного дизайнера. Отримати такий унікальний солодкий сувенір буде приємно кожному. Якщо отримувачами стають клієнти – в них формується виключно позитивне враження про організацію та виникає бажання повернутися знов. Це помітно підвищує лояльність і будує впізнаваний імідж.

Як придбати брендований ірис у Києві

На сайті ТОВ АСАП СЕРВІС представлений ірис під друк, який компанії можуть замовити разом з нанесенням на нього фірмової символіки. На брендований ірис ціна формується з урахуванням групи нанесення, обраної замовником, а також додаткових побажань. Завдяки цьому вдасться отримати саме такий ірис з лого фірми, який найкращим чином буде відповідати стилю і потребам організації.