Календарі настільні
Показати:
Показати:
Настільний календар з лого фірми – незамінна річ у повсякденному житті, яка дозволяє слідкувати за зміною днів і планувати справи. Солідні фірми обирають даний спосіб розповсюдження рекламної інформації задля просунення свого бренду. Він точно запам’ятається аудиторії, оскільки буде знаходитися перед очами адресатів щогодини і щодня.

Настільний календар з нанесенням логотипу у подарунок

Серйозні організації користуються різними прийомами задля ефективного просунення послуг та продукції, щоб донести рекламну інформацію до споживачів. Логотип, розміщений на виробі, ненав’язливо нагадує не тільки про наявність конкретного бізнесу, а й про те, що саме він пропонує. У цьому головна мета виготовлення подібних сувенірів. Презентувати їх можна як партнерам і клієнтам, так і колективу працівників:
  • на заходах різного характеру: свято, корпоратив для співробітників і т.д.
  • на зустрічах ділових партнерів, конференціях, семінарах і нарадах;
  • в якості нагороди на корпоративних тренінгах і змаганнях;
  • як подяку постійним клієнтам;
  • під час проведення різних презентацій і акцій – як можливість привернути увагу потенційних клієнтів до бізнесу.
Це точно затребуваний подарунок – більшість людей віддає перевагу саме такому способу планування, коли на столі присутній розграфлений місяць. На виробі зручно позначати будь-які події, робити нотатки. Але частіше за все обирається щоденне їх використання замість електронних систем планування. Саме завдяки календарю вдається не загубитися в потоці трудових буднів – він постійно нагадує про те, який сьогодні день. Інформацію в ньому не змінить ніякий вірусний збій у системі або зміна часових поясів. Незмінним залишиться і колір, і місце розташування – якщо власник виробу з ексклюзивним брендуванням не вирішить навести порядок на робочому столі.

Де замовити друк настільних календарів

Замовлення на брендування настільних календарів компанії можуть зробити у ТОВ АСАП СЕРВІС. Друк виконується за допомогою професійного обладнання і прогресивних технологій. Це дозволяє отримати якісний результат якнайшвидше – потрібно повідомити фахівців про те, що замовлення термінове. На брендований настільний календар ціна буде встановлена з урахуванням індивідуальних побажань замовника, обраної моделі та групи нанесення.