Світшоти
Показати:
Показати:
Світшотом називається кофта, крій якої досить вільний, а будь-які застібки відсутні. Світшоти з нанесенням логотипу – трендовий і надзвичайно комфортний різновид одягу для співробітників компанії. Вони легко поєднуються з іншими предметами гардеробу завдяки своїй універсальності. Друк на світшотах сприяє впізнаваності бренду та презентабельності зовнішнього вигляду працівників, які отримують подібні вироби у подарунок від керівництва на свято, урочистий захід або корпоратив. Завдяки цьому продуктивність колективу збільшиться в рази. Такий сувенір також буде приємно отримати і клієнтам, і партнерам фірми.

Особливості брендування світшотів

Світшоти з лого фірми створюються за допомогою професійного обладнання та новітніх технологій. Результат буде залежати від групи нанесення, обраної замовником. Кожна з них має свою специфіку, але це ніяким чином не впливає на якість – вона буде високою незалежно від вибору. Для того, щоб зробити замовлення варто:
  • залишити заявку на сайті;
  • вказати потрібні розміри та кольори обраних моделей світшотів для друку;
  • зв’язатися з представниками ТОВ АСАП СЕРВІС для уточнення важливих нюансів;
  • надіслати логотип організації, створений самостійно або за допомогою дизайнера;
  • обрати метод друку.
Всі заявки приймаються максимально швидко – менеджери реагують на їх отримання майже миттєво. Якщо вказати, що замовлення термінове, строки його виконання помітно скоротяться. Це актуально для тих, хто в силу будь-яких обставин не має часу для тривалого очікування. Так вдасться отримати готовий результат як можна скоріше.

Де придбати брендовані світшоти у Києві

Світшот з фірмовим логотипом – це ексклюзивний елемент корпоративного стилю фірми, тому варто потурбуватися про якість брендування виробів. Кожна організація, яка звертається до ТОВ АСАП СЕРВІС, отримує індивідуальне та поважне ставлення і високоякісне виконання замовлень. На брендовані світшоти ціна встановлюється згідно до обраних моделей, розмірів та типу друку. В будь-якому випадку вона приємно здивує замовника.