Сумки дорожні
Показати:
Показати:
Дорожня сумка з фірмовим логотипом – річ, яка точно стане у нагоді у відпустці чи поїздці у відрядження. Найважливішими її якостями вважаються надійність, зручність та сучасність. Кожна фірма може обрати такі вироби для своїх співробітників за розмірами та конструктивною специфікою. Подібні сумки вважаються гарним видом промо-продукції, яка ефективно спрощує сприйняття бренду. Дорожня сумка з лого фірми є достойним носієм якісної реклами. Завдяки друку на дорожніх сумках можна отримати помітний та ексклюзивний продукт.

Дорожня сумка з нанесенням логотипу у подарунок

Брендування дорожніх сумок – дієвий засіб підвищення впізнаваності бренду і підкреслення стабільності та солідності бізнесу. Нанесений на мерч-сумку логотип завжди перебуває у полі зору ділових людей, які подорожують або знаходяться у бізнес-поїздках, що не може не відобразитися на іміджі організації найкращим чином. Всі, хто надають перевагу активності та руху, точно здатні оцінити всі переваги друку на дорожніх сумках. Тому компанія може підготувати подібні презенти для:
  • колективу працівників на корпоратив;
  • спонсорів і партнерів на ділову зустріч;
  • клієнтів на рекламний захід.
Отримати на свято подібний сувенір буде приємно кожному – транспортування речей стане помітно зручнішим завдяки достатній місткості сумок та наявності великої кількості різних за розмірами кишень. Завдяки брендуванню вироби здатні зміцнити корпоративний дух фірми та вдало прорекламувати її. На брендовані дорожні сумки ціна встановлюється згідно до обраних моделей, матеріалу та методу друку.

Де придбати брендовані сумки для подорожей у Києві

ТОВ АСАП СЕРВІС пропонує компаніям гідний та актуальний асортимент, серед якого кожна з них може обрати потрібну дорожню сумку для друку. Оброблення заявок максимально швидке, як і виконання термінових замовлень. Для останніх строки помітно скорочені, що стає можливим завдяки новітнім технологіям та устаткуванню. Кожному клієнтові пропонується індивідуальний підхід з урахуванням всіх побажань до найменших нюансів.