Термокружки
Показати:
Показати:

Термокружки з логотипом і під нанесення

Корисність та практичність термочашки з лого робить її гідним подарунком для співробітників, працівників, партнерів та постійних замовників. Незалежно від пори року даний аксесуар підтримує температуру напоїв: як гарячих, так і прохолодних. Це разом із стильним зовнішнім виглядом робить його дуже затребуваним. Електронний каталог вміщує багатий асортимент таких виробів, де кожна організація та фірма знайде для себе відповідну до свого корпоративного стилю. Термо чашка з логотипом – відмінний сувенір від керівника для колективу на корпоратив або професійне свято.

Що являє собою термокружка під логотип

Даний виріб має властивість утримувати температуру залитого в неї напою від 3-х годин та більше. При цьому вона не передається на зовнішні стінки, тому її власник не зможе отримати опік рук – можна сміливо обирати моделі без ручок. Кава довгий час буде залишатися гарячою, тоді як вода – максимально прохолодною. Іншими словами це – маленький термос. Силіконова кришка, яка забезпечує виріб вакуумною термоізоляцією, надійно оберігає від протікання. Її не потрібно знімати, вона може використовуватися в якості підставки.

Наш асортимент поповнюється виключно найкращими позиціями, завдяки чому друк на термо кружках виконується на якісній продукції. Вона повністю відповідає міжнародним вимогам, виготовлена з безпечних для здоров’я людини матеріалів, відрізняється надійністю та довгим періодом експлуатації. Усі моделі повністю герметичні, міцні, мають достойні ізоляційні властивості.

Які ексклюзивні термокружки замовити на сайті

Наш маркет пропонує увазі клієнтів вироби для чаю, соків, води та кави. Асортимент інтернет-магазину відрізняється різноманіттям форм, функціональних особливостей, матеріалів, кольорів та обсягів. ТОВ АСАП СЕРВІС ретельно стежить за його поповненням новими позиціями, слідкуючи за останніми тенденціями. Завдяки їм цей корисний подарунок може здобути нетривіальний вигляд.

Якщо застосувати для оформлення термокружки друк, вона стане ексклюзивним виробом, який повністю відповідає всім особистим вимогам. Для цього достатньо зв’язатися з менеджером, зробити замовлення на друк, обрати принт з каталогу, який припаде до смаку, або надати свій варіант. Також можна залучити до цього процесу дизайнерів, які допоможуть розробити принт або логотип, та обрати найкращій варіант його розміщення.

На сайті можна обрати такі термокружки:

  • яскравих відтінків, завдяки чому не залишаються непоміченими;
  • виготовлені з різних матеріалів: пластикові, бамбукові, поліпропіленові та металеві;
  • різні за об’ємом та фактурою поверхні.

Наносити на термокружки брендування можна по-різному, в залежності від особистих вподобань.

Термочашка з принтом на замовлення

ТОВ АСАП СЕРВІС зі всією відповідальністю ставиться до виконання замовлень. Якщо вони термінові – друк на термочашках виконується невідкладно, без будь яких затримок та непередбачуваних випадків. Відмінна риса усієї продукції – висока якість та міцність. Картинки тривалий час не втрачають свого первісного вигляду, навіть знаходячись під дією значних температур. Вони мають стійкість до виникнення подряпин і процесу стирання.

Нанесення символіки або емблем дозволяє фірмам та організаціям рекламувати себе, звертаючи увагу нових спонсорів, партнерів, клієнтів. Кожна компанія, яка замовляє брендування в АСАП СЕРВІС, отримує не тільки висококласний результат, а ще й індивідуальний підхід та поважне ставлення. Тому всі, хто обирає термогорнятка із нанесенням, можуть розраховувати тільки на здійснення найкращих сподівань.