Провода
Показати:
Показати:
Аксесуари для гаджетів вважаються затребуваною промо-продукцією. Компанія, яка замовляє брендування проводів для гаджетів, працює над сприйняттям свого іміджу і підкреслює неповторний корпоративний стиль. Виріб, прикрашений фірмовою символікою, вважається гідним подарунком як для партнерів та клієнтів, так і для співробітників. Приводом для його вручення може служити будь-яке свято, рекламний захід, ділова зустріч або корпоратив. Завдяки цьому колектив працівників зміцнюється, а бренд стає впізнаванішим.

Переваги придбання проводів для гаджетів з лого фірми

Кожен офісний робітник працює одночасно з декількома гаджетами, під’єднати які можна за допомогою спеціальних проводів. Багато хто носить їх завжди з собою, щоб бути на зв’язку та мати можливість ділитися інформацією безперервно. Провода для гаджетів з фірмовим логотипом точно стануть у нагоді. Серед переваг такого брендування варто відзначити:
  • турботу про імідж фірми;
  • створення унікальних рекламних носіїв, завдяки яким про бренд дізнається велика кількість людей – це потенційні клієнти;
  • полегшення пошуку партнерів по бізнесу, зацікавлених у співпраці;
  • використання в якості дієвого засобу просування продукції на ринку.
Друк на проводах для гаджетів виконується за допомогою спеціального устаткування та прогресивних технологій. Розробити унікальний логотип замовник може самостійно або разом з дизайнером, який підкаже найбільш виграшне місце розташування фірмової символіки на кабелі.

Як замовити брендовані провода для гаджетів у Києві

Придбати провода для гаджетів з нанесенням логотипу компанії можна у ТОВ АСАП СЕРВІС. Ціни на брендовані дроти для гаджетів встановлюються з урахуванням методу друку і типу провода під друк. Застосування індивідуального підходу до кожного клієнта дозволяє створювати ексклюзивні сувеніри. Заявки приймаються без затримок, а замовлення виконуються строго у зазначені терміни. Є можливість помітно скоротити їх, якщо попередити фахівців про необхідність термінового отримання.