Сумки
Показати:
Показати:
Даний розділ відкриває перед відвідувачами сайту різноманіття практичних та стильних сумок. Для компаній, які мають відповідальне ставлення до своєї репутації, важлива наявність сувенірної продукції – сумки з нанесенням фірмової символіки в даному випадку одне з найкращих рішень. Всі представлені вироби відрізняються високою якістю виготовлення. Моделі відповідають своєму призначенню, тому асортимент поділений на декілька категорій.

Як обрати сумки з лого у Києві

Вибір корпоративного або рекламного предмету потребує уважного перегляду асортименту каталогу та чіткого формулювання вимог до виробів, які будуть замовлені. Щоб знайти особливий презент, який буде приємно отримати як співробітникові фірми, так і її партнерові, варто ознайомитися з наступним переліком:
  • Бізнес-група – вироби в діловому стилі для зберігання цифрових пристроїв та документів представлені переважно в класичних колірних рішеннях. Подібний ексклюзивний сувенір можна подарувати на свято діловій людині – наприклад, спонсорові. Також приємно отримати такий подарунок кожному працівникові фірми, поводом для чого може стати корпоратив.
  • Промо-товари – моделі виконані з урахуванням цікавих дизайнерських розробок, мають різні розміри та кольорове оформлення. Вони нерідко використовуються на презентаціях та виставках в якості безкоштовних презентів для відвідувачів. Подальша експлуатація виробів новими власниками забезпечує додаткову рекламу організації.
  • Для подорожей – найбільш практичні вироби, які варто придбати для колективу організації. З ними відпочинок чи службове відрядження буде набагато приємнішим.
  • Екологічні вироби – здатні справити належне враження на гостей рекламних заходів. Воно переважно позитивне, тому більшість з них з задоволенням поповнюють ряди постійних клієнтів фірми.
В процесі виготовлення брендованої сумки можуть бути задіяні різноманітні типи друку. Актуальні способи друку логотипу на сумках у Києві, які виконуються за допомогою професійного обладнання, дозволяють максимально точно передавати вибране замовником зображення чи лого. В ході нанесення може бути використана будь-яка кольорова гама, яка обирається з урахуванням індивідуальних побажань компанії-замовника.

Нюанси замовлення друку на сумках

Друк на сумках – подарунок, який стовідсотково вартий уваги отримувача. ТОВ АСАП СЕРВІС займається професійним брендуванням сумок, використовуючи сучасні технології та прогресивне обладнання. Замовлення на нанесення логотипу, особливо термінові, приймаються дуже швидко та виконуються в найкоротші строки.