Рулетки
Показати:
Показати:
Рулетка з лого фірми здатна виручити, коли потрібно виміряти будь-який предмет значної довжини, з якою не впорається лінійка з канцелярського набору. Тому рулетки з нанесенням логотипу – надзвичайно корисний та функціональний сувенір, який вдало виконує роль рекламного носія. Брендування не тільки привертає сторонню увагу до виробу та бренду, а ще й сприяє зміцненню корпоративного духу організації.

Рулетки з фірмовим логотипом у подарунок

Завжди приємно мати під рукою рулетку як у господарстві, так і в непередбачених випадках. Цим варто скористатися компаніям в процесі вибору сувенірної і рекламної продукції для ділових партнерів, спонсорів та клієнтів на свято. Презентувати подібний ексклюзивний виріб також варто і співробітникам на корпоратив – так колектив стане більш згуртованим. Друк на рулетках стане у нагоді:
  • коли потрібен пам’ятний подарунок;
  • у випадку необхідності створення корисного сувеніру, який виконує функцію рекламного носія;
  • для складання набору інструментів для працівників, виконаного в фірмовому стилі певної організації.
На брендовані рулетки ціна встановлюється з урахуванням моделей, які будуть обрані, відповідної групи нанесення та інших параметрів замовлення. У будь-якому випадку ціна не буде обтяжливою для бюджету, виділеного фірмою на промо-акцію чи інший захід її організаторами. Подібна річ з логотипом буде оцінена людиною з практичним складом розуму не за вартістю, а за ступенем потрібності.

Де придбати брендовані рулетки у Києві

В електронному каталозі ТОВ АСАП СЕРВІС кожна фірма знайде для себе саме ту модель рулетки під друк, яка повністю відповідає її вимогам та стилю. Фахівці пропонують замовнику індивідуальний підхід та виключно якісне брендування рулеток, яке можливе завдяки використанню новітніх технологій друку та надійного обладнання. Нанесене зображення не пошкоджується і довго зберігає свої первинні якості, без розтріскування та вицвітання. Строки оброблення заявок максимально короткі, що стосується і виконання термінових замовлень.