Жилети
Показати:
Показати:

Жилетки з нанесенням логотипу

Сучасний жилет може використовуватися в якості частини костюма або форми для співробітників, чия діяльність потребує перебування на відкритому повітрі чи у неопалюваному приміщенні. Окрім стильного вигляду в холодну пору року жилети з логотипом фірми мають добре зігрівати. В такому разі у нагоді стануть моделі, які воднораз і зручні, і функціональні. Вони вдало поєднуються зі светрами, футболками, світшотами та сорочками. В процесі виробництва використовуються міцні вітрозахисні матеріали.

Призначення жилетів для друку

Жилет може стати додатковим елементом корпоративного одягу та носити рекламний характер, якщо буде прикрашений фірмовим логотипом. Керівник фірми може презентувати цей виріб в якості подарунка чи сувеніра своїм працівникам на найближчий захід. Наприклад, на присвячений професійному святу корпоратив. Завдяки цьому кожен індивід відчує впевненість у собі та єдність з колективом. Крім того, використання брендованих жилетів дозволяє швидко визначити, до якої саме організації відноситься персонал.

Нюанси вибору та методи брендування жилетів

ТОВ АСАП СЕРВІС пропонує до уваги відвідувачів сайту масштабний асортимент виключно якісних виробів, виготовлених з використанням сучасних технологій. Електронний каталог містить різноманіття фасонів, форм, стилів та дизайнів. В ньому точно вдасться віднайти саме той варіант, який максимально задовольнить усі вимоги. Створення неповторного стилю компанії стає можливим завдяки вибору колірної гами, забарвлення та типу друку:

  • термодрук;
  • вишивка;
  • шовкодрук;
  • термотрансфер.

Ці сучасні методи друку на жилетах забезпечують надзвичайну зносостійкість та презентабельність вигляду нанесених на тканину зображень і написів навіть з плином часу. Якісно виконані прінти ніяким чином не страждають в процесі прання.

Як придбати жилетки з нанесенням логотипу

Цей предмет гардеробу служить гарною основою для розміщення назви організації, слогана, абревіатури та іншого фірмового позначення. Для того, щоб отримати ексклюзивний напис, можна скористатися послугами дизайнера. Кожного, хто залишить замовлення на сайті, очікує індивідуальне ставлення від ТОВ АСАП СЕРВІС. Всі заявки на брендування оброблюються своєчасно, без будь-яких затримок. Термінові замовлення виконуються за максимально короткий час.