Футболки
Показати:
Показати:

Друк на футболках (брендування футболок)

Незважаючи на те, що футболку можна віднести до самих практичних та повсякденних предметів одягу, вона має шанс стати одним з самих оригінальних та яскравих виробів у гардеробі. Для цього виконується її брендування за допомогою останніх світових технологій та передового обладнання. Завдяки професійному друку чи вишивці клієнт отримує майже фотографічну якість, без побоювання за порушення властивостей і структури тканини. Навіть численні прання не зможуть негативно вплинути на якість зображення та його яскравість. Нанесений малюнок не вигорає та не розтріскується в процесі носки.

Для чого потрібна футболка з фірмовим логотипом

Можливістю презентувати у якості подарунка футболку з фірмовим написом, емблемою або логотипом має скористатися кожен керівник серйозної організації, яка дбає про свою репутацію, формує власний корпоративний стиль та намагається знайти нових спонсорів, партнерів та клієнтів. Для цього можна подарувати подібний ексклюзивний сувенір усім працівникам та співробітникам на відповідне професійне свято або присвячений йому корпоратив. Таким чином вдасться гідно прорекламувати власну компанію, долучивши до процесу колектив.

Переваги друку на футболках унісекс

У тому, що друг виконується на виробах унісекс, є свої плюси:

  • одна модель одночасно може бути як жіночою, так і чоловічою;
  • завдяки цій особливості брендування одягу співробітників буде виконано дуже швидко – не потрібно підбирати модель для кожного окремо в залежності від статі.

Колірна гама в даному випадку повинна бути більш спокійною, щоб максимально задовольнити всіх, для кого виконується виготовлення футболок з написами чи прінтом.

Як замовити брендування футболок на сайті

Для замовлення на сайті брендованих футболок у Києві достатньо завантажити певне зображення або фото, визначитися з його розміром, розташуванням, а також додати необхідний текст. При їх відсутності можна звернутися за допомогою до професійних дизайнерів. Вони використовують індивідуальний підхід, завдяки чому можна розраховувати на розробку оригінального рішення.

Менеджери реагують на кожне замовлення максимально швидко, не змушуючи клієнтів чекати тривалий час. Вони приймають до уваги усі побажання та вказівки, щоб задовольнити їх у повному обсязі. У випадку, коли замовлення на друк потребує термінового виконання, робота над ним буде розпочата негайно, без затримок. Кожна фірма, яка звертається до ТОВ АСАП СЕРВІС, гарантовано отримує індивідуальне ставлення та якісний результат.