Записники
Показати:
Показати:

Записники з логотипом на замовлення

Записна книжка стала невід’ємним атрибутом ділової людини. Навіть сучасним гаджетам не під силу витіснити її з життя бізнесменів, працівників офісу та фахівців в інших сферах діяльності. Це дуже зручний та корисний виріб, у якому можна зафіксувати важливі задачі, ідеї, думки і зустрічі у зручний для себе час. Записник може стати у нагоді у будь-яку мить, завдяки цьому він завжди знаходиться в зоні доступу. Для працівників організації подібний подарунок може презентувати як керівник, так і співробітник. Чудовою нагодою для цього стане корпоратив, влаштований на честь загального або професійного свята. Подібний сувенір відрізняється не тільки практичністю, а й солідним та стильним виглядом. Всі, до чиїх рук потраплять записники з логотипом, залишаться в захваті від якості їх виконання. До того ж, таким чином вдасться проявити увагу та турботу про колектив, члени якого відчують справжню єдність.

Нюанси вибору записників з лого

Брендування записників нерідко використовується задля створення рекламних носіїв. Логотип фірми завжди перебуває перед очима не тільки у користувача, а ще й у його оточення. Таким чином він постійно нагадує про бренд в процесі використання та привертає увагу нових партнерів, клієнтів і спонсорів. Щоб вдало підкреслити корпоративний стиль своєї організації, варто приділити достатньо уваги вибору оформлення, а саме:

  • методу та якості друку;
  • вартості;
  • колірній гамі та матеріалу обкладинки;
  • дизайну логотипу чи напису.

Для створення ексклюзивного дизайну можна запропонувати свій варіант або скористатися послугами дизайнера. Він допоможе розробити унікальний прінт чи напис та розташувати його належним чином на виробі.

Як придбати записні книжки на замовлення

ТОВ АСАП СЕРВІС пропонує увазі організацій та фірм масштабний асортимент записних книжок, серед якого навіть найвимогливіші споживачі знайдуть для себе потрібний варіант. До кожного клієнта формується індивідуальне ставлення, з урахуванням особистих вимог та вподобань. Фахівці компанії швидко реагують на залишені заявки та допомагають з оформленням замовлення. Якщо друк на записниках потрібен в терміновому порядку, до виконання замовлення ТОВ АСАП СЕРВІС приступає негайно, пропонуючи найкоротші строки виготовлення.