Пледи
Показати:
Показати:
Брендування пледів – вдалий засіб створення приємних сувенірів для віддяки за відданість постійним замовникам, ознайомлення з продукцією та послугами компанії нових клієнтів, залучення до співпраці партнерів та спонсорів, подяки за зусилля та підбадьорення колективу працівників до подальшої праці. Все, що потрібно – вчасно подарувати плед з фірмовим логотипом співробітникам на корпоратив, споживачам – на рекламний захід, а партнерам та спонсорам – на свято. Подібний подарунок, прикрашений ексклюзивним логотипом, здатен зміцнити корпоративний дух організації та залишити виключно приємні спогади про неї.

Характеристики пледів з нанесенням логотипу

Пледи викликають стійкі асоціації з домашнім теплом та затишком, тому недаремно користуються неабиякою популярністю. Ці вироби:
  • приємні на дотик;
  • легкі;
  • зберігають тепло;
  • не викликають алергічних реакцій;
  • швидко сохнуть;
  • не електризуються;
  • витримують багаторазове прання без втрати кольору та якості.
У разі використання пледів для промо-цілей, варто виконати брендування – нанести на поверхню фірмову символіку організації. Розробити логотип замовник може як самостійно, так і за допомогою дизайнера, який підкаже найбільш виграшне розташування символіки на виробі. Плед з лого фірми можна використовувати як покривало, хустку чи ковдру, що залежить від матеріалу виготовлення. Виріб здатен тривалий строк служити своєму власникові, тому ще довго буде нагадувати про компанію в процесі експлуатації.

Як придбати брендовані пледи у Києві

Серед широкого асортименту пледів під друк, представленого ТОВ АСАП СЕРВІС, кожна компанія знайде найбільш відповідну до свого фірмового стилю модель. На брендовані пледи ціна встановлюється також з урахуванням обраного типу друку та індивідуальних побажань клієнта, кожне з яких виконується без будь-яких відхилень. Друк на пледах здійснюється за допомогою сучасних технологій та устаткування, що дозволяє якісно та швидко виконувати замовлення, особливо термінові – для таких строки виготовлення помітно пришвидшені.