Брелки
Показати:
Показати:
Сувенірні брелки – продукція з логотипом, яка користується неабиякою популярністю у підприємців. Затребуваними у сфері ведення бізнесу їх робить можливість нанесення на поверхню фірмової символіки. Подібна реклама дозволяє поширювати продукцію серед споживачів та презентувати бренд в широких колах. В якості рекламного носія можна обрати найбільш відповідний до корпоративного стилю організації варіант.

Коли варто замовити брелок з логотипом

Завдяки брендуванню продукція може виступати в якості візитної картки організації. Фірми нерідко обирають замовлення брелків з нанесенням для:
  • максимально ненав’язливої рекламної кампанії, працюючої на збільшення припливу клієнтів;
  • різних урочистих заходів або проведення рекламних акцій у якості невеликих приємних подарунків для споживачів;
  • підготування ексклюзивних сувенірів для ділових партнерів, співробітників або представників ЗМІ;
  • проведення корпоративів, свят та різних заходів, де презентують їх працівникам з метою зміцнення колективу.
Брелки з логотипом відрізняються вдалим поєднанням функціональності та невеликої вартості. Ефективність їх використання залежить від обраного матеріалу та кольору. Не менш важливо те, який саме логотип буде розміщений на виробі – клієнт може розробити його самостійно або скористатися послугами професійного дизайнера.

Як замовити подарункові брелки у Києві

ТОВ АСАП СЕРВІС спеціалізується на виконанні якісного друку на брелках за допомогою сучасних методів та устаткування. Завдяки цьому продукція майже не схильна до зносу – вона довго зберігає чіткість зображення. Серед переваг співробітництва варто зазначити індивідуальне ставлення до кожної компанії, швидкість реагування на заявки та можливість оформлення термінових замовлень. Завдяки останній друк на брелках виконується у помітно скорочені строки.