Сумки для ноутбуків
Показати:
Показати:
Сумка для ноутбука – виріб, призначений для зручного та безпечного транспортування портативної техніки, без якої важко уявити існування сучасної людини у діловому середовищі. Наявність спеціальних відділень, які мають м’які стінки, дозволяє уникнути появи небажаних пошкоджень. У додаткові кишені можна складати необхідне канцелярське приладдя, мишку, зарядний пристрій та документи. Якщо застосувати до сумки для ноутбука брендування, можна отримати унікальний аксесуар.

Сумка для ноутбука з брендуванням у подарунок

На поверхню сумки для ноутбука з маркетинговою ціллю може бути нанесений логотип, емблема або рекламний слоган фірми. Подібні вироби з брендуванням доречно презентувати у якості ексклюзивних сувенірів на корпоратив, рекламний захід або свято:
  • працівникам організації для зміцнення її корпоративного духу;
  • співробітникам та спонсорам, щоб заручитися їхньою підтримкою;
  • споживачам заради поповнення рядів постійних клієнтів.
Сумки для ноутбуків з логотипом легкі у використанні, надійні, практичні, міцні, універсальні та приємні на вигляд. Кожна компанія знайде найбільш відповідний для фірмового стилю свого колективу варіант. Вибір може базуватися на відповідності розмірів сумок до моделей ноутбуків або колірній гамі. Остання представлена переважно темними кольорами, тому що вони брудняться менше за світлі.

Друк на сумках для ноутбуків у Києві

У ТОВ АСАП СЕРВІС можна замовити якісний друк на обраних виробах. Для цього потрібно узгодити з менеджером місце розміщення логотипу та його дизайн. Кожній організації, яка залишає замовлення, пропонується індивідуальний підхід. Швидке реагування на подані заявки точно не залишить клієнтів байдужими. Окрім цього, є можливість пришвидшити реалізацію проектів завдяки терміновим замовленням, які виконуються за помітно скорочені строки.