Цукерки
Показати:
Показати:
Така сувенірна продукція, як цукерки – надійний помічник у побудові міцних та тривалих відносин з діловими партнерами та майбутніми клієнтами. Більшість сучасних офісних приміщень і приймалень обладнані спеціальними виставковими столиками, де можна розмістити цукерки з логотипом. Пропонувати їх можна всім: починаючи зі співробітників компанії і завершуючи відвідувачами. Якщо цукерками з нанесенням поздоровити зі святом працівників на корпоративі, це помітно зміцнить колектив та корпоративний дух фірми. Отримати такий ексклюзивний сувенір завжди приємно – їстівний солодкий подарунок припаде до душі кожному.

Коли актуальні брендовані цукерки

Рекламні цукерки, прикрашені логотипом або зображенням іншої фірмової символіки бренду – це вдалий засіб просування торгової марки. Окрім цього, вони допомагають значно посилити лояльність споживачів до бренду. Цукерки з брендуванням дозволяють реалізувати маркетинговий хід у повсякденній роботі та під час реалізації промо- або рекламних акцій. Сфери використання таких солодких подарунків включають у себе різні напрямки:
  • презентація продукції, виставка;
  • корпоративний захід;
  • ділові перемовини;
  • офіційний прийом.
Також у переліку місць для поширення подібної рекламної продукції варто виділити зали для очікування різних заходів та організацій. Це найкращим чином сприяє масовому охопленню аудиторії, частування якої викликає довіру та підвищує лояльність до компанії. Подібним чином вона висловлює знаки уваги до кожного споживача.

Як замовити друк на цукерках у Києві

ТОВ АСАП СЕРВІС виконує якісне брендування цукерок за допомогою професійного устаткування та новітніх методів друку. Кожна заявка оброблюється в індивідуальному порядку за максимально короткий строк. Замовлення, які потребують пришвидшеного виконання, варто позначати як термінові – так їх можна буде отримати значно скоріше.