Парасолі
Показати:
Показати:

Парасолі з логотипом і під нанесення

Парасолі під нанесення логотипу – це водночас і приємні, і корисні подарунки до загальних і професійних свят або корпоративних заходів для співробітників, працівників, керівників, клієнтів та партнерів. Наявність ексклюзивної символіки робить даний аксесуар не тільки засобом захисту від сонця та дощу, але й надзвичайно ефективним носієм реклами. Вона не залишиться непоміченою навіть здалеку у великому натовпі. Виділити її таким чином дозволяє форма куполу, яскравий колір та нанесення відповідного логотипу чи емблеми. Завдяки брендуванню парасольок стає можливим якісне рекламування бренду.

Нюанси вибору парасолі з лого

За приємною ціною купити парасолю для нанесення логотипу пропонує ТОВ АСАП СЕРВІС. Електронний каталог заповнений різноманітними видами цього аксесуару. Серед них кожна фірма та організація знайде максимально відповідний її вимогам варіант. Цей розділ пропонує увазі відвідувачів сайту 3 види парасольок:

  • навиворіт – він відрізняється зворотним складанням і має відмінні вітрозахисні властивості;
  • тростини – такі моделі мають багату історію, тому що використовуються ще з давніх часів, коли вони були опорою при ходьбі. Їх будова особливо вдала, та забезпечує надійний захист навіть від потужної зливи;
  • складні – більш сучасні моделі, габаритні розміри яких зменшені задля легкого вміщення у сумку та навіть кишеню. Це робить їх зручними при транспортуванні.

Зробити нанесення можна на всі без винятку парасолі, при цьому здійснюється точна передача навіть найтонших елементів. Парасолі-тростини дозволяють виконати об’ємне нанесення – за розміром одного клину. Зображення можуть бути як простими, так і досить складними: з великою кількістю відтінків та малюнків.

Актуальні корпоративні подарунки: парасолька з логотипом

Парасолі з логотипом – гарний сувенір для колективу на корпоратив. Всі без виключення компанії, які дійсно цінують кожного свого працівника, зобов’язані час від часу радувати їх подібними презентами. Такі практичні речі завжди стануть в пригоді завдяки своїй функціональності. Тим паче, подібний аксесуар може бути застосований вже після проведення події.

Друк на парасольках на замовлення може виконуватися не тільки на тканинній частині, але й на ручках. Фахівці ТОВ АСАП СЕРВІС здатні зробити це за дуже короткий час, бо всі замовлення оброблюються своєчасно, без затримок. Якщо замовлення на друк термінове, воно буде виконане максимально швидко. До кожного клієнту компанія використовує індивідуальний підхід, враховуючи усі побажання та вимоги.