Новий Рік
Показати:
Показати:

Новорічні сувеніри з логотипом на замовлення

Коли рік добігає кінця, настає гарна можливість підвести підсумки та презентувати партнерам, працівникам і клієнтам оригінальні та доречні брендовані подарунки на Новий рік. Вони здатні стати невід’ємним складовим елементом корпоративного духу компанії, її символікою. Їх наявність робить навіть незнайомих між собою співробітників єдиною командою, бо кожен з них розуміє, що поруч – ті, з ким є чимало спільного. Новорічні брендовані подарунки здатні згуртувати колектив, привернути увагу партнерів та клієнтів, які не взаємодіяли з компанією раніше. Тому найважливіші аспекти – їх практичність та відмінна якість.

Чим корисна фірмова новорічна сувенірна продукція

Сувенірну продукцію не даремно вважають одним з найефективніших методів просування. Він ще з минулого століття фігурує в багатьох книжках з маркетингу в якості дуже дієвої стратегії. Та старі наукові праці не здатні відобразити сьогоднішній стан речей – сучасна аудиторія встигла перенасититись, тому її важко здивувати звичайним корпоративним подарунком. Це має бути або ексклюзивний сувенір, або оригінальний та якісний виріб з брендуванням. Таким чином вдасться отримати зацікавленість споживача та підвищити лояльність з його боку.

Якість фірмової новорічної сувенірної продукції

Для підвищення лояльності до бренду та належного виконання піар-функцій сувенірна продукція має бути:
  • високоякісною – неякісні речі не викликають бажання користуватися ними. Подарований аксесуар не має зламатися при першому використанні, щоб не спровокувати неприязні до бренду;
  • практичною – сувенірний виріб, прикрашений друком, повинен бути корисним, щоб отримувач не відправив його подалі з очей;
  • приємною на вигляд – більшою мірою це стосується речей щоденного вживання;
  • брендованою – розміщення логотипу на предметі буде правильним, якщо скористатися спеціальними дизайнерськими та психологічними прийомами.
При цьому дешеві новорічні подарунки з логотипом не менш ефективні в якості рекламних носіїв, ніж дорогі, тому у перевищенні бюджету немає сенсу.

Як обрати та купити сувенірну продукцію на Новий рік

При бажанні проявити увагу до своїх колег на корпоративі, влаштованому на честь новорічних свят, та створити відповідну атмосферу, можна придбати у Києві брендовані новорічні подарунки. Кожна організація обирає для себе найбільш відповідні її стилю та індивідуальним вимогам варіанти. Щоб передноворічна метушня не зіпсувала вибір презенту, варто визначитися з ним заздалегідь. Швидкість виконання замовлень, яку пропонує ТОВ АСАП СЕРВІС, просто дивовижна. Завдяки цьому термінові закази потребують помітно менших строків виконання.