Рукавички
Показати:
Показати:
Захисні рукавички з фірмовим логотипом – гарний шанс для організації створити унікальну річ з брендуванням і просунути свій бренд. Такі вироби використовуються задля захисту рук від забруднення, інфекцій, бактерій та різних небезпечних речовин. Маркетингові заходи – один з важливіших етапів у становленні будь-якої компанії. Кожен підприємець, який займається випуском товарів і пропонує свої послуги населенню, повинен пам’ятати про те, що завдяки вдалій рекламі зростають продажі і формується позитивне враження про товар.

Переваги брендування захисних рукавичок

Досягнення мети потребує наявності реклами, тому варто її задіяти. Потенційний клієнт може бачити її всюди. Але найефективнішим засобом вважається промоакція, де покупці можуть впевнитися в якості продукції, що випускається, та оцінити труди працівників.
 Захисні рукавички з лого фірми можуть служити подарунком для:
  1. Клієнтів – подібний піднесений сувенір допомагає формуванню позитивного образу організації. Вони здатні закріпити у пам’яті покупця бренд, що рекламується, тому друк ексклюзивного логотипу корисний для кожної організації.
  2. Співробітників – така річ може використовуватися задля створення атмосфери єдиного колективу. Якщо планується корпоратив, захисні рукавички з нанесенням логотипу точно стануть у нагоді.
  3. Партнерів і спонсорів – організації не завадить поздоровити зі святом тих, з ким вона працює, і нагадати про себе.
Завжди приємно приймати невеликі та корисні презенти, які підіймають настрій.

Де придбати брендовані захисні рукавички у Києві

Гідний вибір захисних рукавичок під друк представлений на сайті ТОВ АСАП СЕРВІС. На брендовані захисні рукавички ціна формується з урахуванням деяких нюансів: обраної замовником моделі, яка відповідає корпоративному стилю фірми, та групи нанесення. Друк на захисних рукавичках виконується на професійному обладнанні за допомогою прогресивних технологій. Замовники отримують індивідуальне ставлення, якісний і швидкий результат. У разі необхідності замовлення виконуються терміново.