Термоси
Показати:
Показати:

Термоси з логотипом на замовлення

Термос представлений ємністю зі стінками з високою тепловою ізоляційною здатністю. Це функціональний виріб, який зберігає температуру напоїв протягом декількох годин. Термоси з логотипом організації – завжди доречні подарунки до будь-якого свята, рекламного заходу або корпоративу для колективу працівників. На них можуть бути нанесені фото, емблема та будь-яка інша фірмова символіка – це залежить від корпоративного стилю, індивідуальних побажань і призначення виробу. Також він використовується в якості ексклюзивного сувеніру для ділового партнера, спонсора або співробітника.

Конструктивні особливості термосів під нанесення логотипу

Всередині термос представлений двостінною колбою Дьюара: повітря між стінками відсутнє – там створений вакуум. Найпоширенішими матеріалами виготовлення колби вважаються сталь та скло з дзеркальним покриттям для меньшої тепловіддачі. Зовні корпус переважно металевий. Скільки напій залишатиметься гарячим – обумовлено обсягом продукту, яким він заповнений. Якщо повністю, то помітно довше. У якісному виробі температура напою може не опускатися нижче 50 °C цілу добу.
Віддача тепла тим повільніша, чим вужче горло термосу. Пробка закручується міцно, прилягає до корпусу максимально щільно. Кришка, якою накривається термос, загвинчується. Вона може використовуватися в якості чашки. Є вироби з ручкою, за яку можна братися в рукавицях. У колекції термосів, представленій в каталозі, є різні варіанти: з ручками та без них. Всі вони виготовлені з нетоксичних та сертифікованих матеріалів.

Виконання та замовлення друку на термосах

Завдяки благодатній фактурі корпусів та високоякісним матеріалам можливе нанесення логотипу компанії за допомогою:
  • лазерного гравіювання по колу – змінення довжини променю та потужності пучка дозволяє робити тонкі та глибокі лінії гравіювання для отримання виразного брендування з дрібними елементами;
  • шовкографії – такий друк відрізняється яскравістю та можливістю відтворення графіки і тексту у барвистому та яскравому вигляді. Фарби продавлюються через отвори полімерної шовкової сітки.
Тим організаціям, яким потрібно замовити брендовані термоси у Києві терміново, ТОВ АСАП СЕРВІС пропонує найкоротші строки виконання.