Подарункові коробки
Показати:
Показати:
Подарункові коробки з фірмовим логотипом компанії, в які упаковані приємні презенти – завершальний елемент корпоративного подарунку. Він демонструє не тільки стиль, а ще й уважність організації до дрібниць. Саме це спонукає з відповідальністю ставитися до вибору упаковки, в якій буде знаходитися презент. У такому вигляді отримання подарунку стає більш урочистим. Нарядні чи строгі, великі чи маленькі, вони зроблять з любого предмету ефектний презент, оскільки саме упаковка багато в чому відповідальна за враження, яке він справить.

Нюанси вибору подарункових коробок під друк

Подарункові коробки з лого фірми – невід’ємна частина презенту. Навіть невеликий сувенір у коробочці виглядає святково та нарядно. За її допомогою можна задавати загальний стиль, поєднати різні елементи подарунку однією ідеєю. Таким чином вдається продемонструвати особливе і поважне ставлення до кожного отримувача. Представлений на сайті асортимент дозволяє обрати коробки для:
На брендовані подарункові коробки ціна встановлюється з урахуванням обраної позиції каталогу, типу друку та індивідуальних запитів замовника. Іноді потрібно, щоб замовлення було виконано терміново. Такі випадки трапляються, коли несподівано вирішується поздоровити зі святом партнерів чи спонсорів, влаштувати рекламний захід для клієнтів чи корпоратив для співробітників. Коли колектив працівників отримує однакові презенти з брендуванням, він стає набагато згуртованішим.

Де придбати брендовані подарункові коробки у Києві

Всім, хто знаходиться у пошуку якісних подарункових коробок з нанесенням логотипу, варто звернутися до ТОВ АСАП СЕРВІС. Для брендування подарункових коробок задіяні прогресивні технології і сучасне устаткування. Заявки на друк на подарункових коробках приймаються якнайшвидше, а замовлення виконуються вчасно. Ексклюзивний логотип розробляється замовником або дизайнером, який займається цим професійно.