Аскорбінка
Показати:
Показати:
Аскорбінка з фірмовим логотипом компанії – дійсно корисний подарунок, особливо враховуючи епідеміологічну ситуацію, яка склалася останнім часом у країні та світі. Такий сувенір дозволяє подбати не тільки про імідж фірми, але й про імунітет та здоров’я отримувачів. Кожен клієнт, співробітник, партнер та спонсор, якому буде презентована аскорбінка з лого фірми, оцінить таку турботу. До того ж, мало хто стане їсти аскорбінку сам – неодмінно виникне бажання поділитися з колективом або оточуючими. Це буде сприяти тому, щоб логотип організації побачило багато людей.

Користь аскорбінки з нанесенням логотипу

Сезонні ГРВІ, грип, простудні та інші захворювання потребують профілактики, тому аскорбінка з брендуванням повинна бути у кожному офісі. Її кисло-солодкий смак майже всім знайомий ще з дитинства. Вона вважається дієвим антиоксидантом. Користь для здоров’я безсумнівна, оскільки завдяки вітаміну C:
  • зміцнюється імунна система;
  • відбувається синтез білка колагену;
  • регулюється кровотворення;
  • нормалізується проникність капілярів;
  • здійснюється синтез деяких гормонів.
До того ж, цей незамінний зміцнювач імунітету допомагає зацікавити нових клієнтів для фірми та покращити лояльність постійних споживачів. Тому подібний презент на свято чи рекламний захід буде працювати виключно на благо бізнеса. Брендування аскорбінки на замовлення на корпоратив для працівників організації не менш актуальне. Це чудовий засіб показати, наскільки компанія піклується про здоров’я кожного співробітника та зміцнення корпоративного духу.

Як замовити брендовану аскорбінку у Києві

У ТОВ АСАП СЕРВІС виконується професійний друк на аскорбінці – сучасні технології та наявність спеціального обладнання роблять процес максимально швидким, а результат якісним. На брендовану аскорбінку ціна буде встановлена з урахуванням обраного типу друку та індивідуальних побажань. На аскорбінку під друк може бути нанесений ексклюзивний логотип. Всі заявки приймаються без затримок, а замовлення виконуються якнайшвидше – особливо термінові.