Софтшели
Показати:
Показати:
Брендування курток софтшелл користується неабияким попитом. Куртки SoftShell стали всесвітньо відомими завдяки мембранній технології, дію якої можна порівняти з ефектом від використання декількох шарів демісезонного одягу. Є такі моделі SoftShell, котрі доповнені підкладкою і здатні замінити зимову куртку. Софтшелл більш схожа на конструкцію, ніж на тканину, оскільки являє собою сукупність певних різновидів тканин, в яких є своє окреме призначення.

Софтшелл з нанесенням логотипу для активної діяльності

Софтшелл з лого фірми – чудовий подарунок для співробітників компанії, чия діяльність передбачає активність. Технологія сприяє відведенню вологи від тіла, при цьому вироби мають легку вагу, що робить їх дуже зручними. Жіночій софтшелл для друку варто замовити для представниць прекрасної статі колективу працівників, щоб презентувати на корпоративі. Це зробить корпоративний дух фірми помітно міцнішим. Софтшелл чоловічий з фірмовим логотипом стане оригінальним сувеніром для спонсорів та партнерів на свято або урочистий захід.
Софтшелл – це поєднання декількох шарів:
  • нижній – гарно поглинає вологу та здатен замінити термобілизну;
  • середній – випаровує вологу та зберігає тепло;
  • зовнішній –виводить піт і захищає від вітру та опадів.
Друк на жакетах софтшелл стане у нагоді тим, хто полюбляє активний відпочинок та туризм. Незалежно від того, яка погода надворі, власник такого жакету буде почувати себе дуже впевнено. До того ж, вироби відрізняються стриманим дизайном – їх можна сміливо носити в умовах міста.

Як замовити брендовані софтшелли у Києві

ТОВ АСАП СЕРВІС приймає замовлення на брендування курток SoftShell за допомогою друку. Заявки, які надходять від клієнтів, обробляються максимально швидко. На брендовані куртки SoftShell ціна встановлюється у відповідності до обраної моделі та типу друку. Фірма може запропонувати свій логотип або замовити ексклюзивний варіант у дизайнера. Всім клієнтам ТОВ АСАП СЕРВІС пропонує індивідуальне ставлення та швидке виконання замовлень. Якщо вони будуть оформлені як термінові – готові вироби можна отримати скоріше.