Реглани
Показати:
Показати:
Регланом називається елемент верхнього одягу, рукав якого становить з плечем одне ціле, без швів. Подібний рукав виступає в ролі декоративного елементу. Такий виріб має надзвичайно стильний вигляд, оскільки цьому сприяє відсутність комірця та наявність звичайного круглого вирізу або капюшону. Не менш затребуваним вважається реглан на блискавці з фірмовим логотипом. Асортимент сайту дозволяє обрати найбільш відповідний до корпоративного стилю фірми варіант, який стане гідним подарунком для клієнтів, партнерів та співробітників на будь-якому святі, заході або корпоративі.

Реглан з лого фірми як маркетинговий інструмент

Реглан з нанесенням логотипу організації може виступати важливим елементом корпоративної форми працівників та сувеніром для спонсорів, партнерів і клієнтів. Незалежно від засобу його використання, одяг сприяє просуванню бізнесу, оскільки відноситься до довгострокових рекламних засобів. Замовлення друку на регланах у ТОВ АСАП СЕРВІС дозволяє отримати безліч значних переваг, головними з яких вважаються:
  • багатий асортимент моделей під брендування;
  • створення ексклюзивних виробів;
  • розумне поєднання високої якості та приємної ціни.
Як на жіночі реглани для друку, так і чоловічі брендовані реглани з капюшоном ціна максимально доступна. Тому колектив, який складається з людей різної статі, буде не важко забезпечити достатньою кількістю виробів, прикрашених однаковою корпоративною символікою. Це допоможе помітно згуртувати його та зорієнтувати на досягнення спільних цілей.

Нюанси придбання брендованих регланів у Києві

ТОВ АСАП СЕРВІС приймає замовлення на брендування регланів. Усі без виключення заявки обробляються вчасно. Кожна компанія отримує індивідуальне ставлення та якісний результат. Друк здійснюється за допомогою сучасного обладнання та перевірених технологій. Логотип може бути розроблений самостійно або за підтримкою дизайнера. Тим, кому важливо отримати готові вироби якнайшвидше, пропонується оформити замовлення як термінове – це помітно зменшить строки його виконання.