Ручки
Показати:
Показати:
Ручка з лого, вартість якої достатньо невелика, нерідко використовується в якості фірмової продукції компанії, стимулюючої постійний потік замовлень. Корпорації, торговельні організації, супермаркети та банки обирають замовлення ручок з логотипом для створення авторитету та додаткової реклами. Забезпечення колективу фірмовою продукцією з ексклюзивним логотипом сприяє створенню неповторного стилю фірми.

Для чого потрібні брендовані кулькові ручки

Кулькові ручки з логотипами – канцелярські вироби, які під час повсякденного використання виконують чималу кількість задач. На них можуть бути нанесені не тільки логотип організації, а ще й контактні дані, які завжди будуть потрапляти на очі користувачеві. Подібні вироби можуть являти собою:
  • потужний рекламний інструмент для інформування людей потрібною інформацією;
  • прикрасу офісу організації, яка допомагає витримати її особливий корпоративний стиль;
  • сувенір для учасників семінарів, промо-акцій та виставок;
  • подарунок для колективу працівників на різні свята або корпоративи.
Таким чином, за їх допомогою можна якісно прорекламувати організацію, здобути нових клієнтів та примножити дохід. Все це сприяє позиціонуванню фірми в якості надійного партнера, який поважно ставиться до своїх клієнтів, цінуючи кожного з них. А повсякденне використання ручок з брендуванням робить корпоративний дух команди співробітників помітно міцнішим. Завдяки таким практичним та доступним рекламним презентам зростає впізнаваність бренду, а стартапи перетворюються на популярні компанії.

Як обрати ручки для нанесення логотипу

В каталозі представлена велика кількість ручок під лого: як металевих, так і пластикових в різнокольорових рішеннях. Серед такого різноманіття вдасться без великих труднощів обрати саме той варіант для друку, який буде максимально відповідати індивідуальним вимогам фірми. Дизайн і конструктивні особливості ручок відрізняються лаконічністю: корпус має циліндричну форму та складається переважно з двох частин. Нанесення фірмової символіки можливе як на верхню частину, так і на нижню (кліп та корпус).

Як замовити брендовані ручки

Перш ніж приступити до замовлення ручок, які максимально відповідають вимогам фірми та її корпоративному стилю, варто визначитися з розміщенням логотипу на виробі. Далі можна запропонувати свій варіант дизайну або скористатися послугами професійного дизайнера. Він може допомогти з грамотним розташуванням емблеми фірми чи напису. Також організації мають можливість купити ручки оптом під друк для здійснення своє діяльності.
ТОВ АСАП СЕРВІС спеціалізується на виконанні друку логотипів на кулькових ручках. Щоб купити подарункові ручки оптом в Україні з доставкою в Київ чи інше місто, потрібно зробити замовлення на сайті. Менеджери швидко реагують на запити клієнтів, тому заявки обробляються вчасно. Стандартні замовлення мають короткий строк виконання, а термінові – прискорений. Поважне ставлення до кожного клієнта та індивідуальний підхід дозволяють задовільнити всі вимоги споживача та гарантують неперевершений результат.