Рюкзаки для подорожей
Показати:
Показати:
Рюкзак для подорожей з фірмовим логотипом – необхідна у діловій поїздці або подорожі річ. Важливо мати надійний рюкзак, здатний вмістити все, що потрібно, та легко отримувати доступ до кожного предмету у будь-який момент. Потреби у всіх різні: хтось бере з собою велику кількість речей, документи і техніку, іншим достатньо базового набору дрібниць. Тому обирати рюкзак для подорожей з лого фірми варто з урахуванням особистих потреб. Не останнє значення мають якість, місткість та зручність. Матеріал повинен бути щільним для збереження речей у дощ, а спина не має втомлюватися навіть при довгому носінні виробу.

Характеристики туристичних рюкзаки з нанесенням логотипу

Представлений на сайті асортимент рюкзаків дозволяє обрати модель як для тривалої подорожі, так і для короткої поїздки. Серед переваг використання:
  • висока якість матеріалу, пошиття і нанесення логотипу – рюкзаки виробляються зі щільної тканини з відмінними експлуатаційними якостями, а брендування виконується за допомогою новітніх технологій та устаткування;
  • продуманий дизайн – моделі мають різні конфігурації, представлені з декількома відділеннями або з карманами на блискавці, завдяки чому речі можна розподілити за ступенем необхідності і швидко їх дістати;
  • комфорт – спинка м’яка, а лямки можна регулювати, що сприяє розподіленню навантаження;
  • доступна вартість – на брендований рюкзак для подорожей ціна встановлюється з урахуванням моделі та типу друку, які будуть обрані.
З таким стильним і корисним подарунком вдасться відчути комфорт, отримуючи виключно позитивні емоції та враження.

Де придбати брендовані рюкзаки для подорожей у Києві

Кожна компанія може замовити брендування туристичних рюкзаків для своїх співробітників, клієнтів і партнерів у ТОВ АСАП СЕРВІС. Колектив працівників можна поздоровити з професійним святом на корпоративі і презентувати кожному ексклюзивний сувенір, зміцнивши корпоративний дух фірми. Замовлення на друк на рюкзаках для подорожей обробляються без затримок. Термінові замовлення за індивідуальним проханням виконуються у скорочені строки.