Посуд
Показати:
Показати:
Посуд з нанесенням – завжди вдалий вибір для створення ексклюзивних сувенірів для спонсорів чи співробітників або актуальних подарунків для працівників компанії. Подібна сувенірна продукція вдало підходить для того, щоб презентувати її на професійне свято, рекламний захід та корпоратив. Особливо, якщо оформити її відповідно до корпоративного стилю фірми. Це дозволить здобути нових клієнтів, а існуючих зробити постійними. Наявність таких виробів у колективі сприяє його згуртуванню.

Методи друку на посуді

Цей вид сувенірної продукції – основний атрибут для проведення відпочинку та обідньої перерви, тому його постійне використання гарантовано. Найважливіше те, щоб вироби були максимально якісними та могли служити своїм власникам тривалий час. Використання найсучасніших методів друку на посуді робить вироби затребуваними завдяки наявності значної кількості переваг:
  • нестирання нанесеної емблеми організації або зображення;
  • самостійна або професійна розробка логотипу та його вдале розміщення;
  • зображення може бути повнокольоровим або виконаним за допомогою одного кольору;
  • можливість нанесення зображення на окремі частини посуду або всю поверхню;
  • брендування посуду будь-якого розміру та форми.
Потрібний метод друку обирається організаціями згідно до цілей, які ними переслідуються. Це може бути розміщення логотипу або іншої фірмової символіки задля брендування виробів.

Де замовити брендування посуду у Києві

Брендування посуду входить у перелік пріоритетних напрямків діяльності ТОВ АСАП СЕРВІС. Виробничі процеси здійснюються за допомогою прогресивних методів друку та устаткування. Замовлення завжди виконуються за індивідуальними побажаннями клієнтів та у поставлені терміни, які при необхідності можуть бути прискорені. Для цього потрібно попередити менеджерів про те, що замовлення термінове.