Валізи
Показати:
Показати:
Валіза з фірмовим логотипом – впізнаваний атрибут мандрівника, який сприяє тому, що поклажа не загубиться серед багажу. Наявність ексклюзивної фірмової символіки привертає увагу оточуючих, приємно дивуючи їх. Завдяки цьому вдається залучити до співпраці нових партнерів, клієнтів та спонсорів. Місткі та оригінальні валізи з нанесенням логотипу здатні виділити організацію навіть в іншій країні, в якій знаходиться у відрядженні її співробітник. Тому варто піднести подібну річ кожному працівникові у подарунок, наприклад, на корпоратив. Колектив, який отримує на свято такі сувеніри, помітно зміцнюється, як і корпоративний дух компанії.

Нюанси вибору валізи з лого фірми

Обирати валізи для подальшого брендування важливо максимально продумано, що також стосується запланованої рекламної кампанії – навіть найдрібніші деталі варто враховувати, щоб вигідно виділитися на фоні конкурентів. Перш ніж приступити до замовлення валіз та друку на них, потрібно визначитися з тим, які якості вони обов’язково повинні мати:
  • маневреність;
  • місткість;
  • міцність;
  • достатній розмір;
  • приємний колір.
Якщо виріб повністю відповідає кожному з пунктів та іншим важливим вимогам, його безсумнівно варто придбати. Також потрібно заздалегідь потурбуватися про дизайн фірмової символіки, друк на валізах якої планується. Логотип розробляється самостійно або за допомогою кваліфікованого дизайнера, здатного підказати найбільш вдале його розташування.

Як замовити брендовані валізи у Києві

У ТОВ АСАП СЕРВІС компаніям пропонується якісне брендування валіз, яке виконується за допомогою сучасного устаткування та новітніх технологій. Завдяки цьому нанесений на вироби логотип довгий період часу не вицвітає та не стирається. На брендовані валізи ціна встановлюється з урахуванням обраної моделі валізи під друк, групи нанесення та індивідуальних побажань. Заявки клієнтів обробляються без затримки, а замовлення виконуються у короткий строк. Можна помітно пришвидшити процес, попередивши фахівців про необхідність термінового виготовлення.