Парасоля-тростина
Показати:
Показати:
Парасолі-тростини з фірмовим логотипом компанії – один з найкорисніших рекламних сувенірів, враховуючи суворі погодні умови, які тримаються більшу частину року. Такі моделі стійко витримують зливи та пориви вітру, при цьому виглядають дуже стильно. На відміну від складної моделі парасолі-тростини навіть у закритому стані носять не в сумці, а в руці. Ця особливість дозволяє спиратися на виріб при ходьбі. Зручна ручка і туго вигнуті спиці забезпечують додатковий захист від вітру. Навіть бюджетні моделі відрізняються надійністю конструкцій.

Парасолі-тростини з нанесенням логотипу у подарунок

Брендування парасоль-тростин актуально, коли потрібні призи для масової рекламної акції або подарунки з ексклюзивним логотипом, які будуть презентовані співробітникам та партнерам на свято чи влаштований для колективу працівників корпоратив. Парасолі-тростини з лого фірми за популярністю не поступаються іншим різновидам парасольок. Більш прості моделі мають пластикові ручки, класичні – дерев’яні. За конструктивною специфікою вони можуть бути:
  • механічними;
  • напівавтоматичними;
  • автоматичними.
В якості рекламного носія такий виріб вдало виконує дві ролі: це водночас і приємний презент, і засіб зовнішньої реклами. Він гарантує підсилення лояльності споживача до бренду, приваблює нових клієнтів, завдяки чому знайомить людей з послугами або товарами фірми. За допомогою презентів з брендуванням вдасться наглядно продемонструвати отримувачам турботу і повагу організації.

Де замовити брендовані парасолі-тростини у Києві

Компанії можуть придбати парасолі-тростини під друк у ТОВ АСАП СЕРВІС. Ціна на брендовані парасолі-тростини складається з урахуванням обраної моделі, яка відповідає корпоративному стилю організації, та типу друку. Друк на парасолях-тростинах виконується за допомогою професійного устаткування і прогресивних технологій. Жодне індивідуальне побажання замовника не залишається без уваги. Замовлення приймаються і виконуються у встановлені строки, які прискорюються при необхідності термінового отримання.