Календарі квартальні
Показати:
Показати:
Квартальний календар з лого фірми – зручний щоквартальний огляд важливих справ та ключових подій для клієнтів і партнерів компанії, її послуг та продукції. Отримувач подібного корпоративного подарунку одержує реальну користь: завдяки тому, що на одній сторінці представлені відразу три місяці, легше фокусувати увагу на сьогоднішньому дні, складати плани на майбутнє і при цьому пам’ятати про поточні результати. Такий ексклюзивний сувенір варто презентувати і діловому партнерові на свято, і співробітникові на корпоратив. Цей практичний презент згуртує колектив працівників і дозволить отримати більше простору задля розміщення реклами.

Конструкція квартального календаря з нанесенням логотипу

В процесі розробки індивідуального дизайну варто враховувати особливості традиційної конструкції. Звичайно перелік елементів наступний:
  • шапка – верхня частина відводиться для розміщення яскравого постера з фото, логотипом та іншою фірмовою символікою, а також тут є отвір для кріплення до стіни;
  • календарний блок – в ньому представлені три місяці з розбивкою на тижні;
  • рекламні поля – блоки компонуються по-різному: може бути одне рекламне поле в нижній частині або три біля кожного місяця;
  • пружини – якщо конструкція з однією металевою пружиною, квартал представлений на одній сторінці, а якщо з трьома – він поділений на три незалежних блоки, що дозволяє відривати аркуші;
  • віконце для дат – за його допомогою виділяється потрібна дата: сьогоднішній день, час важливої зустрічі або події, яка очікується.
Брендування квартальних календарів – ефективний і бюджетний засіб демонстрації серйозності організації та формування власного унікального іміджу.

Як замовити друк квартальних календарів

Якісне брендування календарів на замовлення здійснює ТОВ АСАП СЕРВІС. На брендований квартальний календар ціна встановлюється з урахуванням обраних замовником моделі виробу та типу друку. Він здійснюється за допомогою сучасного устаткування з використанням прогресивних технологій. Замовлення приймаються, обробляються і виконуються у зазначений період, який скорочується при необхідності термінового отримання.