Засоби інд. захисту
Показати:
Показати:
Засоби індивідуального захисту з нанесенням логотипу – затребувані останнім часом вироби, які здатні зробити робочий процес більш безпечним і стати дієвою візитною карткою компанії. Кожен виріб являє собою не тільки рутинну необхідність, а ще й виступає важливим захисним елементом. Він дозволяє захистити себе та оточуючих від різних респіраторних інфекцій і спокійно відвідувати людні місця. Придбання засобів індивідуального захисту з фірмовим логотипом особливо актуальне у період сезонних захворювань.

Переваги використання засобів індивідуального захисту з лого фірми

За допомогою брендування засобів індивідуального захисту вдається реалізувати безліч рекламних задач у повсякденній діяльності:
  • для роздрібних точок продажу вироби з фірмовою символікою організації, викладені біля каси, не тільки являють собою джерело додаткової виручки, а ще й виконують роль рекламних носіїв;
  • для організацій виробничого типу важливо, щоб співробітники використовували засоби індивідуального захисту – якщо вони виконані в єдиному стилі, то сприймаються оточуючими як предмети іміджу і згуртовують колектив;
  • для любої цільової аудиторії подібні вироби перетворюються у сувеніри завдяки не тільки наявності эксклюзивного логотипу, а ще й корисним властивостям, що розцінюється як турбота про здоров’я.
Такий подарунок варто презентувати на корпоратив, свято або рекламний захід працівникам, клієнтам і партнерам.

Де придбати брендовані засоби індивідуального захисту у Києві

Замовити засоби індивідуального захисту під друк варто у ТОВ АСАП СЕРВІС, де виконується їх якісне брендування. На брендовані засоби індивідуального захисту ціна формується з урахуванням індивідуальних факторів: моделі, яка обрана замовником згідно до корпоративного стилю компанії, і методу друку. Для виконання друку на засобах індивідуального захисту використовуються новітні технології та професійне обладнання. Заявки приймаються швидко, а замовлення виконуються у зазначений термін. Щоб прискорити його, варто попередити менеджерів про необхідність термінового виконання.