Килимки
Показати:
Показати:
Килимки з фірмовим логотипом – корисна річ, яку компанії варто запропонувати тим, хто полюбляє туристичні походи та інший активний відпочинок. Цю річ можна не тільки розстелити на землю, а ще й використати задля обігріву. Окрім звичних функцій подібні килимки мають особливість – вони складаються у практичну сумку, завдяки чому не займають багато місця в багажі. На представлені на сайті килимки під друк наносяться логотипи компаній – наявність фірмової символіки робить бренд більш впізнаваним та сприяє його просуванню.

Килимки з нанесенням логотипу в якості сувенірів

Якісне брендування килимків стає можливим завдяки використанню спеціального устаткування та новітніх технологій. Різні організації замовляють друк на килимках для створення корисних та ексклюзивних подарунків, які стануть у нагоді у відрядженні, на відпочинку та в поході. Їх стовідсотково варто презентувати:
  • співробітникам на корпоратив – таким чином вдасться подбати про забезпечення колективу працівників продукцією з фірмовою символікою та його помітне зміцнення;
  • спонсорам та партнерам на свято або ділову зустріч – це допоможе залучити їх до більш довгострокового співробітництва і залишити приємне враження про організацію;
  • клієнтам на рекламних заходах – завдяки цьому вдасться продемонструвати турботливе ставлення до кожного з них та пригорнути увагу більшої кількості людей до бренду.
На брендовані килимки ціна встановлюється з урахуванням індивідуальних побажань замовника, обраної ним моделі та типу друку. Вибір кожної організації має відповідати її корпоративному стилю. Логотип може бути розроблений як самостійно, так і за допомогою професійного дизайнера.

Як замовити брендовані килимки у Києві

Якісне виготовлення килимків з лого фірми можна замовити у ТОВ АСАП СЕРВІС. Заявки приймаються відразу – їх починають обробляти як тільки вони будуть залишені клієнтами. Тим, хто не має часу чекати на виконання замовлення, варто позначити його як «термінове». Завдяки цьому брендування буде виконано за короткий строк.