Щоденники
Показати:
Показати:

Щоденники з логотипом на замовлення

Незважаючи на різноманіття сучасних гаджетів, щоденники з логотипом залишаються дуже затребуваними. Такий паперовий варіант органайзера продовжує обирати для себе більшість ділових людей. За його допомогою вдається невідкладно викласти свої думки на папері та впорядкувати їх. Щоденники стануть в пригоді всім, хто полюбляє розплановувати свій робочий день та вільний час. Крім того, вони вважаються відмінними рекламними носіями, допомагають закцентувати увагу на назві компанії, вдало підкреслюючи статус та імідж останньої. Всі, хто будуть брати в руки цей виріб, обов’язково згадають про вказаний на ній бренд та взаємовідносини з ним. До того ж, щоденники переважно перебувають у використанні цілий рік, що робить їх замовлення непоганим капіталовкладенням.

Які щоденники на замовлення обрати

Такий подарунок приємно отримати від керівництва фірми усім працівникам, партнерам, спонсорам, клієнтам та співробітникам. Приводом для вручення сувенірів може стати професійне свято, з нагоди якого влаштовується корпоратив чи інший масовий захід. Якщо колектив почне користуватися речами з однаковим оформленням, буде відчутна його згуртованість та єдність. Крім того, щоденники з лого здатні виділити корпоративний стиль організації на фоні інших. Електронний каталог містить багатий асортимент щоденників на будь-який смак. Процес вибору має базуватися на наступних важливих критеріях:

  • колір та матеріал виготовлення обкладинки;
  • формат: A5, A5 mini;
  • тип листів;
  • тип блоку: недатований, датований.

Стосовно останнього критерію: недатовані моделі призначені для внесення записів при необхідності, а датовані – на протязі одного року. Окрім нанесення логотипу на щоденник, ціна залежить від обраного матеріалу обкладинки. У першу чергу варто орієнтуватися на індивідуальне уявлення про потрібний щоденник. Клієнт може замовити власний дизайн логотипу або скористатися послугами дизайнера. Він допоможе розробити ексклюзивний напис, емблему, прінт чи зображення, а також вдало розташувати їх на виробі.

Нюанси виготовлення щоденників з логотипом у Києві

Брендування виконується не тільки на обкладинці виробу, а ще й у внутрішньому блоці, коли у цьому зацікавлений замовник. У процесі друку використовується виключно сучасне обладнання та новітні технології, що надає впевненість у якості виготовленої продукції. Клієнтів ТОВ АСАП СЕРВІС очікує індивідуальне ставлення та високоякісний результат. Враховуються кожне побажання та особливі вимоги клієнта стосовно вигляду майбутнього виробу. Виготовляються навіть іменні щоденники, купити які пропонується за приємною ціною. Всі заявки приймаються та обробляються максимально швидко. Для термінових замовлень строки виконання помітно скорочуються, щоб замовник отримав готову продукцію вчасно та міг скористуватися нею в призначений час без тривалого очікування.