Парасоля навиворіт
Показати:
Показати:
Парасолі навиворіт з фірмовим логотипом – оригінальні сувеніри, які ефектно підкреслять імідж компанії. Виріб складається у протилежну сторону, що робить його дизайн стильним і сучасним. Завдяки подібному конструктивному рішенню вдасться відкрити виріб не заважаючи нікому та уникнути поломки парасольки під впливом сильного пориву вітру. До того ж, краплі дощу залишаються всередині виробу після його закриття, що робить її абсолютно сухою для оточуючих.

Переваги використання парасоль навиворіт з лого фірми

Парасольки з брендуванням вдало підкреслюють корпоративний стиль будь-якої організації. Самі парасолі навиворіт під друк мають характерні особливості:
  • спеціальний механізм дозволяє складати виріб після дощу навиворіт: мокра сторона після складання опиняється всередині, що зручно при вході у приміщення або переміщенні у транспорті;
  • діаметр спиць даної моделі значно менший, ніж у звичайної: відкривати та закривати виріб вдається набагато скоріше, що має значення при необхідності вийти під зливу з приміщення чи автобусу;
  • модель має здатність стояти на спицях як на ніжках, що дозволяє сушити її в обмеженому просторі;
  • ручка в формі букви «С» дозволяє одягти виріб на зап’ястя та звільнити обидві руки.
Фірми обирають друк на парасолях навиворіт, щоб зробити подарунок з ексклюзивним логотипом для кожного співробітника, клієнта і партнера на свято чи корпоратив. Завдяки брендуванню парасоль навиворіт колектив працівників стає помітно згуртованішим.

Де замовити брендовані парасолі навиворіт у Києві

Компанії, якім потрібні якісні парасолі навиворіт з нанесенням логотипу, мають звернути увагу на асортимент ТОВ АСАП СЕРВІС. Ціна на брендовані парасолі навиворіт формується з декількох складових: обраної моделі та типу нанесення. Друк виконується за новітніми технологіями. Заявки приймаються без затримок, а процес виготовлення значно прискорюється, якщо замовлення термінове. До кожного замовника застосовується індивідуальний підхід, який дозволяє задовільнити всі можливі побажання.